Home / Fondsen / Qube Research & Technologies Limited
Qube Research & Technologies Limited
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| Median Technologies | Frankrijk | 1,39% | 12 oktober 2026 |
| Smart Eye Aktiebolag (publ) | Zweden | 1,28% | 29 oktober 2026 |
| Crquantum | Polen | 1,27% | 20 oktober 2026 |
| JSW | Polen | 1,09% | 30 oktober 2026 |
| Dinopl | Polen | 1,08% | 26 oktober 2026 |
| Modivo | Polen | 0,98% | 16 oktober 2026 |
| Kety | Polen | 0,96% | 26 oktober 2026 |
| Aktor α.ε. συμ/χων, τεχνικων και ενεργειακων εργων | Griekenland | 0,90% | 29 oktober 2026 |
| Wisa Group OYJ | Finland | 0,82% | 3 november 2026 |
| CA Immobilien Anlagen Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,80% | 12 november 2024 |
| Bally'S Intralot α.ε. | Griekenland | 0,79% | 29 september 2026 |
| ανωνυμη εταιρεια αδμηε συμμετοχων | Griekenland | 0,77% | 8 oktober 2026 |
| Allegro | Polen | 0,76% | 3 november 2026 |
| Creotech | Polen | 0,72% | 15 oktober 2026 |
| Kruk | Polen | 0,72% | 28 oktober 2026 |
| CrediaBank Ανώνυμη Τραπεζική Εταιρεία | Griekenland | 0,70% | 27 oktober 2026 |
| Budimex | Polen | 0,59% | 11 september 2026 |
| Kambi Group PLC | Zweden | 0,59% | 28 oktober 2026 |
| CompuGroup Medical SE & Co. KGaA | Duitsland | 0,56% | 11 december 2025 |
| Cyfrplsat | Polen | 0,51% | 29 oktober 2026 |
| GNI Group Ltd. | Japan | 0,51% | 2 november 2026 |
| Lamda Development α.ε. | Griekenland | 0,50% | 20 oktober 2026 |
| Chiyoda Corporation | Japan | 0,48% | 30 oktober 2026 |
| ISE Chemicals Corporation | Japan | 0,47% | 30 oktober 2026 |
| AIMECHATEC,Ltd. | Japan | 0,44% | 2 november 2026 |
| Nakanishi INC. | Japan | 0,42% | 30 oktober 2026 |
| Nippon Seiki Co.,ltd. | Japan | 0,42% | 30 oktober 2026 |
| McDonald's Holdings Company(Japan),Ltd. | Japan | 0,37% | 2 november 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Qube Research & Technologies Limited hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
6.225 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 27 maart 2025 | Valneva SE | Frankrijk | 2,10% | 7 april 2025 |
| 27 maart 2025 | BioArctic AB | Zweden | 1,78% | |
| 26 maart 2025 | Hexatronic Group AB | Zweden | 1,39% | |
| 26 maart 2025 | Kambi Group PLC | Zweden | 0,71% | |
| 26 maart 2025 | Eutelsat Communications | Frankrijk | 0,70% | 8 juli 2025 |
| 26 maart 2025 | Bénéteau | Frankrijk | 0,60% | 7 april 2025 |
| 25 maart 2025 | Valneva SE | Frankrijk | 2,08% | 7 april 2025 |
| 25 maart 2025 | BioArctic AB | Zweden | 1,81% | |
| 25 maart 2025 | Aker Carbon Capture ASA | Noorwegen | 1,78% | 31 maart 2025 |
| 25 maart 2025 | Embracer Group AB | Zweden | 1,51% | |
| 25 maart 2025 | Eutelsat Communications | Frankrijk | 0,57% | 8 juli 2025 |
| 25 maart 2025 | Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,52% | |
| 24 maart 2025 | Smart Eye Aktiebolag (publ) | Zweden | 1,50% | |
| 24 maart 2025 | Hexatronic Group AB | Zweden | 1,48% | |
| 24 maart 2025 | Kambi Group PLC | Zweden | 0,69% | |
| 24 maart 2025 | Icade | Frankrijk | 0,49% | 26 maart 2025 |
| 21 maart 2025 | Valneva SE | Frankrijk | 1,91% | 7 april 2025 |
| 21 maart 2025 | Aker Carbon Capture ASA | Noorwegen | 1,82% | 25 maart 2025 |
| 21 maart 2025 | Embracer Group AB | Zweden | 1,44% | |
| 21 maart 2025 | Stillfront Group AB (publ) | Zweden | 1,42% | |
| 21 maart 2025 | NOTE AB (publ) | Zweden | 0,79% | |
| 21 maart 2025 | Better Collective A/S | Zweden | 0,71% | |
| 21 maart 2025 | Kambi Group PLC | Zweden | 0,70% | |
| 21 maart 2025 | Bénéteau | Frankrijk | 0,58% | 7 april 2025 |
| 20 maart 2025 | Hexatronic Group AB | Zweden | 1,51% | |
| 20 maart 2025 | Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,58% | |
| 20 maart 2025 | Lindab International AB | Zweden | 0,51% | |
| 20 maart 2025 | Cint Group AB (publ) | Zweden | 0,50% | |
| 19 maart 2025 | Valneva SE | Frankrijk | 2,10% | 7 april 2025 |
| 19 maart 2025 | Aker Carbon Capture ASA | Noorwegen | 1,74% | 21 maart 2025 |
| 19 maart 2025 | Embracer Group AB | Zweden | 1,12% | |
| 19 maart 2025 | NOTE AB (publ) | Zweden | 0,80% | |
| 19 maart 2025 | Surgical Science Sweden AB | Zweden | 0,72% | |
| 18 maart 2025 | Aker Carbon Capture ASA | Noorwegen | 1,63% | 19 maart 2025 |
| 18 maart 2025 | Kitron | Noorwegen | 0,50% | 20 maart 2025 |
| 17 maart 2025 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,29% | |
| 17 maart 2025 | Powercell Sweden AB (publ) | Zweden | 0,59% | |
| 14 maart 2025 | Hexatronic Group AB | Zweden | 1,48% | |
| 14 maart 2025 | Smart Eye Aktiebolag (publ) | Zweden | 1,40% | |
| 14 maart 2025 | Surgical Science Sweden AB | Zweden | 0,69% | |
| 14 maart 2025 | Eutelsat Communications | Frankrijk | 0,63% | 8 juli 2025 |
| 14 maart 2025 | Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,61% | |
| 14 maart 2025 | Clariane SE | Frankrijk | 0,52% | 3 april 2025 |
| 13 maart 2025 | EuroAPI | Frankrijk | 1,09% | 7 april 2025 |
| 13 maart 2025 | Kambi Group PLC | Zweden | 0,66% | |
| 13 maart 2025 | VusionGroup | Frankrijk | 0,60% | 7 april 2025 |
| 12 maart 2025 | Aker Carbon Capture ASA | Noorwegen | 1,55% | 18 maart 2025 |
| 12 maart 2025 | Hexatronic Group AB | Zweden | 1,51% | |
| 12 maart 2025 | Embracer Group AB | Zweden | 1,00% | |
| 12 maart 2025 | Surgical Science Sweden AB | Zweden | 0,78% | |
6.225 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Qube Research & Technologies Limited, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/qube-research-technologies-limited?page=31