Home / Fondsen / GSA Capital Partners LLP
GSA Capital Partners LLP
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds | Melding |
|---|---|---|---|---|
| Valneva SE | Frankrijk | 1,21% | 21 juli 2026 | AMF |
| Tobii AB | Zweden | 1,20% | 1 oktober 2026 | |
| Tessellis SPA | Italië | 1,18% | 24 augustus 2026 | |
| Powercell Sweden AB (publ) | Zweden | 1,00% | 11 september 2026 | |
| Hexagon Composites | Noorwegen | 0,99% | 24 augustus 2026 | |
| RaySearch Laboratories AB (publ) | Zweden | 0,99% | 12 oktober 2026 | |
| Hilbert Group AB (publ) | Zweden | 0,88% | 22 oktober 2026 | |
| Oncopeptides AB | Zweden | 0,88% | 19 oktober 2026 | |
| OssDsign AB | Zweden | 0,78% | 6 oktober 2026 | |
| EuroAPI | Frankrijk | 0,70% | 19 oktober 2026 | |
| Hansa Biopharma AB | Zweden | 0,70% | 28 september 2026 | |
| Smart Eye Aktiebolag (publ) | Zweden | 0,70% | 19 oktober 2026 | |
| Intrum AB | Zweden | 0,69% | 3 november 2026 | |
| Cantargia AB | Zweden | 0,62% | 30 oktober 2026 | |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,61% | 24 augustus 2026 | |
| Nobia AB | Zweden | 0,60% | 9 oktober 2026 | |
| Tubacex, S.A. | Spanje | 0,60% | 2 november 2026 | |
| Solutions 30 SE | Frankrijk | 0,59% | 12 oktober 2026 | |
| Sivers Semiconductors AB | Zweden | 0,52% | 2 november 2026 | |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,51% | 15 oktober 2026 | |
| Elliptic Laboratories ASA | Noorwegen | 0,51% | 26 augustus 2026 | |
| Thor Medical ASA | Noorwegen | 0,51% | 20 oktober 2026 | |
| Inventiva | Frankrijk | 0,50% | 20 oktober 2026 | |
| Magnora | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 | |
| MedinCell | Frankrijk | 0,50% | 14 oktober 2026 | |
| NSI N.V. | Nederland | 0,50% | 6 oktober 2026 |
De bewegingen op GSA Capital Partners LLP hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie | Melding |
|---|---|---|---|---|---|
| 24 mei 2021 | Kancera AB | Zweden | 0,98% | ||
| 21 mei 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,71% | ||
| 21 mei 2021 | Spectrumone AB (publ) | Zweden | 0,51% | ||
| 20 mei 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,69% | ||
| 10 mei 2021 | Kancera AB | Zweden | 1,18% | ||
| 27 april 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,78% | ||
| 21 april 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,89% | ||
| 9 april 2021 | Kancera AB | Zweden | 1,21% | ||
| 9 april 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,91% | ||
| 8 april 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,89% | ||
| 6 april 2021 | Kancera AB | Zweden | 1,10% | ||
| 6 april 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,90% | ||
| 26 maart 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,82% | ||
| 24 maart 2021 | HOME24 SE | Duitsland | 0,42% | ||
| 23 maart 2021 | Maha Energy AB | Zweden | 0,51% | ||
| 23 maart 2021 | HOME24 SE | Duitsland | 0,50% | ||
| 19 maart 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,71% | ||
| 16 maart 2021 | HOME24 SE | Duitsland | 0,32% | ||
| 12 maart 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,60% | ||
| 10 maart 2021 | HOME24 SE | Duitsland | 0,53% | ||
| 8 maart 2021 | Corestate Capital Holding | Duitsland | 0,54% | ||
| 3 maart 2021 | Kancera AB | Zweden | 1,00% | ||
| 18 februari 2021 | Kancera AB | Zweden | 0,91% | ||
| 8 februari 2021 | Kancera AB | Zweden | 0,80% | ||
| 3 februari 2021 | Kancera AB | Zweden | 0,74% | ||
| 3 februari 2021 | DBV Technologies | Frankrijk | 0,49% | 5 februari 2021 | AMF |
| 1 februari 2021 | Kancera AB | Zweden | 0,61% | ||
| 28 januari 2021 | Kancera AB | Zweden | 0,50% | ||
| 4 januari 2021 | Europcar Mobility Group | Frankrijk | 0,48% | 6 januari 2021 | AMF |
| 29 december 2020 | Tessellis SPA | Italië | 0,59% | ||
| 17 december 2020 | Tessellis SPA | Italië | 0,69% | ||
| 11 december 2020 | Amoeba | Frankrijk | 0,44% | 15 december 2020 | AMF |
| 10 december 2020 | Amoeba | Frankrijk | 0,52% | 15 december 2020 | |
| 9 december 2020 | Tessellis SPA | Italië | 0,79% | ||
| 8 december 2020 | Amoeba | Frankrijk | 0,69% | 15 december 2020 | |
| 8 december 2020 | DBV Technologies | Frankrijk | 0,50% | 5 februari 2021 | |
| 7 december 2020 | Amoeba | Frankrijk | 0,77% | 15 december 2020 | |
| 2 december 2020 | Tessellis SPA | Italië | 0,88% | ||
| 2 december 2020 | Amoeba | Frankrijk | 0,81% | 15 december 2020 | |
| 27 november 2020 | Amoeba | Frankrijk | 0,70% | 15 december 2020 | |
| 25 november 2020 | Amoeba | Frankrijk | 0,61% | 15 december 2020 | |
| 24 november 2020 | Amoeba | Frankrijk | 0,56% | 15 december 2020 | |
| 24 november 2020 | Koninklijke BAM Groep N.V. | Nederland | 0,35% | ||
| 23 november 2020 | Koninklijke BAM Groep N.V. | Nederland | 0,94% | ||
| 19 november 2020 | Tessellis SPA | Italië | 0,99% | ||
| 17 november 2020 | Europcar Mobility Group | Frankrijk | 0,51% | 6 januari 2021 | |
| 12 november 2020 | Kancera AB | Zweden | 0,00% | ||
| 10 november 2020 | Koninklijke BAM Groep N.V. | Nederland | 1,03% | ||
| 9 november 2020 | Koninklijke BAM Groep N.V. | Nederland | 1,10% | ||
| 9 november 2020 | Tessellis SPA | Italië | 1,00% |
De kolom AMF opent de melding die het fonds zelf heeft ingediend, op de site van de toezichthouder. Documenten gelezen voor posities tot en met 26 augustus 2026.
4.290 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
- Arrowstreet Capital, Limited Partnership 4 bedrijven gemeen
- Connor, Clark & Lunn Investment Management LTD. 3 bedrijven gemeen
- Two Sigma Investments, LP 3 bedrijven gemeen
- D E Shaw Co LP 2 bedrijven gemeen
- Worldquant, LLC 2 bedrijven gemeen
- AQR Capital Management LLC 1 bedrijf gemeen
- Actus Ray Partners Limited 1 bedrijf gemeen
- ActusRayPartners Limited 1 bedrijf gemeen
- Citadel Advisors LLC 1 bedrijf gemeen
- Citadel Securities (Europe) Limited 1 bedrijf gemeen
- JPMorgan Asset Management (UK) Ltd 1 bedrijf gemeen
- Marshall Wace LLP 1 bedrijf gemeen
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, GSA Capital Partners LLP, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/gsa-capital-partners-llp?page=26