Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 28 januari 2020 | Bang & Olufsen A/S | Denemarken | 0,48% | 28 januari 2020 |
| 27 januari 2020 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 1,10% | |
| 27 januari 2020 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,61% | 27 januari 2020 |
| 27 januari 2020 | Salzgitter Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,51% | |
| 27 januari 2020 | Bang & Olufsen A/S | Denemarken | 0,50% | 27 januari 2020 |
| 27 januari 2020 | Supergroup PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 24 januari 2020 | AMG Critical Materials N.V. | Nederland | 0,62% | |
| 24 januari 2020 | Sogefi SPA | Italië | 0,50% | |
| 23 januari 2020 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 1,00% | |
| 23 januari 2020 | Nokian Renkaat OYJ | Finland | 0,68% | |
| 23 januari 2020 | Cellectis | Frankrijk | 0,51% | 23 april 2020 |
| 22 januari 2020 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 0,96% | |
| 22 januari 2020 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,53% | 22 januari 2020 |
| 22 januari 2020 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,48% | |
| 21 januari 2020 | AMG Critical Materials N.V. | Nederland | 0,55% | |
| 20 januari 2020 | Bang & Olufsen A/S | Denemarken | 0,48% | 20 januari 2020 |
| 16 januari 2020 | Nokian Renkaat OYJ | Finland | 0,71% | |
| 15 januari 2020 | Hansa Biopharma AB | Zweden | 0,91% | |
| 15 januari 2020 | Thyssenkrupp Aufzugswerke Gmbh | Duitsland | 0,70% | |
| 15 januari 2020 | AMG Critical Materials N.V. | Nederland | 0,62% | |
| 14 januari 2020 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 0,82% | |
| 14 januari 2020 | Hansa Biopharma AB | Zweden | 0,82% | |
| 14 januari 2020 | AMG Critical Materials N.V. | Nederland | 0,55% | |
| 14 januari 2020 | Bang & Olufsen A/S | Denemarken | 0,52% | 14 januari 2020 |
| 13 januari 2020 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,80% | |
| 13 januari 2020 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,59% | |
| 13 januari 2020 | SAS AB | Zweden | 0,00% | |
| 10 januari 2020 | Hansa Biopharma AB | Zweden | 0,71% | |
| 10 januari 2020 | Zealand Pharma A/S | Denemarken | 0,63% | 10 januari 2020 |
| 10 januari 2020 | SAS AB | Zweden | 0,54% | |
| 9 januari 2020 | SAS AB | Zweden | 0,68% | |
| 9 januari 2020 | Hansa Biopharma AB | Zweden | 0,64% | |
| 9 januari 2020 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,49% | 9 januari 2020 |
| 8 januari 2020 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,79% | |
| 8 januari 2020 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,52% | 8 januari 2020 |
| 7 januari 2020 | SAS AB | Zweden | 0,90% | |
| 7 januari 2020 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,64% | |
| 7 januari 2020 | Hansa Biopharma AB | Zweden | 0,53% | |
| 6 januari 2020 | Thyssenkrupp Aufzugswerke Gmbh | Duitsland | 0,69% | |
| 2 januari 2020 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,52% | |
| 31 december 2019 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,49% | |
| 27 december 2019 | Zealand Pharma A/S | Denemarken | 0,59% | 27 december 2019 |
| 24 december 2019 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 0,78% | |
| 20 december 2019 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,82% | |
| 20 december 2019 | Nokian Renkaat OYJ | Finland | 0,69% | |
| 20 december 2019 | Zealand Pharma A/S | Denemarken | 0,60% | 20 december 2019 |
| 18 december 2019 | Zealand Pharma A/S | Denemarken | 0,59% | 18 december 2019 |
| 17 december 2019 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 0,80% | |
| 17 december 2019 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,51% | |
| 16 december 2019 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 0,70% | |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=99