Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 3 maart 2020 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 1,38% | |
| 3 maart 2020 | SAS AB | Zweden | 0,84% | |
| 3 maart 2020 | Nobina AB | Zweden | 0,82% | |
| 3 maart 2020 | AMG Critical Materials N.V. | Nederland | 0,73% | |
| 3 maart 2020 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,70% | 3 maart 2020 |
| 3 maart 2020 | Thyssenkrupp Aufzugswerke Gmbh | Duitsland | 0,68% | |
| 3 maart 2020 | Flow Traders Ltd. | Nederland | 0,64% | |
| 3 maart 2020 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,60% | |
| 3 maart 2020 | Juventus Football Club SPA | Italië | 0,49% | |
| 2 maart 2020 | OVS SPA | Italië | 0,66% | |
| 2 maart 2020 | Aston Martin Lagonda Global Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 2 maart 2020 | Hays PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 2 maart 2020 | Collector AB | Zweden | 0,00% | |
| 28 februari 2020 | Unieuro SPA | Italië | 0,71% | |
| 28 februari 2020 | Thyssenkrupp Aufzugswerke Gmbh | Duitsland | 0,70% | |
| 28 februari 2020 | SAS AB | Zweden | 0,67% | |
| 28 februari 2020 | OVS SPA | Italië | 0,58% | |
| 28 februari 2020 | Flow Traders Ltd. | Nederland | 0,55% | |
| 28 februari 2020 | Esprinet SPA | Italië | 0,52% | |
| 28 februari 2020 | Software Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,50% | |
| 27 februari 2020 | Thyssenkrupp Aufzugswerke Gmbh | Duitsland | 0,69% | |
| 27 februari 2020 | Air France-KLM | Frankrijk | 0,64% | 10 maart 2020 |
| 27 februari 2020 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,63% | 27 februari 2020 |
| 27 februari 2020 | SAS AB | Zweden | 0,57% | |
| 27 februari 2020 | DE la RUE PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 26 februari 2020 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,69% | |
| 26 februari 2020 | Unieuro SPA | Italië | 0,66% | |
| 26 februari 2020 | Air France-KLM | Frankrijk | 0,58% | 10 maart 2020 |
| 26 februari 2020 | Juventus Football Club SPA | Italië | 0,51% | |
| 26 februari 2020 | Sogefi SPA | Italië | 0,48% | |
| 25 februari 2020 | Thyssenkrupp Aufzugswerke Gmbh | Duitsland | 0,70% | |
| 25 februari 2020 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,60% | |
| 25 februari 2020 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,52% | 25 februari 2020 |
| 25 februari 2020 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,50% | |
| 25 februari 2020 | Scapa Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 24 februari 2020 | OVS SPA | Italië | 0,49% | |
| 21 februari 2020 | Nobina AB | Zweden | 0,71% | |
| 21 februari 2020 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,54% | |
| 21 februari 2020 | Salzgitter Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,51% | |
| 21 februari 2020 | Unieuro SPA | Italië | 0,50% | |
| 20 februari 2020 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 1,43% | |
| 20 februari 2020 | Thyssenkrupp Aufzugswerke Gmbh | Duitsland | 0,69% | |
| 20 februari 2020 | Hansa Biopharma AB | Zweden | 0,68% | |
| 19 februari 2020 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 1,34% | |
| 19 februari 2020 | Sogefi SPA | Italië | 0,59% | |
| 19 februari 2020 | DE la RUE PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,52% | |
| 19 februari 2020 | OVS SPA | Italië | 0,51% | |
| 18 februari 2020 | Cellectis | Frankrijk | 0,70% | 23 april 2020 |
| 17 februari 2020 | TED Baker | Verenigd Koninkrijk | 1,22% | |
| 17 februari 2020 | Hansa Biopharma AB | Zweden | 0,78% | |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=97