Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 18 maart 2021 | Pharming Group N.V. | Nederland | 0,46% | |
| 18 maart 2021 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,40% | 18 maart 2021 |
| 17 maart 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,78% | |
| 17 maart 2021 | Centamin PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,61% | |
| 17 maart 2021 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,57% | 17 maart 2021 |
| 17 maart 2021 | Unieuro SPA | Italië | 0,52% | |
| 17 maart 2021 | Hugo Boss AG | Duitsland | 0,46% | |
| 17 maart 2021 | Lpkf Laser & Electronics Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,45% | |
| 17 maart 2021 | Novacyt | Frankrijk | 0,39% | 19 maart 2021 |
| 16 maart 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,80% | |
| 16 maart 2021 | Pharming Group N.V. | Nederland | 0,58% | |
| 16 maart 2021 | Hugo Boss AG | Duitsland | 0,51% | |
| 16 maart 2021 | Churchill Capital | Duitsland | 0,00% | |
| 16 maart 2021 | Medpeer INC | Duitsland | 0,00% | |
| 16 maart 2021 | Vyne Therapeutics INC | Duitsland | 0,00% | |
| 15 maart 2021 | Unieuro SPA | Italië | 0,68% | |
| 15 maart 2021 | Lpkf Laser & Electronics Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,58% | |
| 15 maart 2021 | Novacyt | Frankrijk | 0,53% | 19 maart 2021 |
| 12 maart 2021 | Churchill Capital Corp IV | Duitsland | 0,74% | |
| 12 maart 2021 | Medpeer INC | Duitsland | 0,70% | |
| 12 maart 2021 | Pharming Group N.V. | Nederland | 0,69% | |
| 11 maart 2021 | Vyne Therapeutics INC | Duitsland | 0,75% | |
| 11 maart 2021 | Lpkf Laser & Electronics Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,66% | |
| 10 maart 2021 | Unieuro SPA | Italië | 0,74% | |
| 10 maart 2021 | Pharming Group N.V. | Nederland | 0,72% | |
| 10 maart 2021 | Supergroup PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,70% | |
| 10 maart 2021 | Churchill Capital Corp IV | Duitsland | 0,69% | |
| 10 maart 2021 | Medpeer INC | Duitsland | 0,61% | |
| 10 maart 2021 | Centamin PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 10 maart 2021 | Nippon Denko CO LTD | Duitsland | 0,00% | |
| 10 maart 2021 | Shift Technologies INC | Duitsland | 0,00% | |
| 9 maart 2021 | Vyne Therapeutics INC | Duitsland | 0,82% | |
| 9 maart 2021 | FLSmidth & Co. A/S | Denemarken | 0,78% | 9 maart 2021 |
| 9 maart 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,73% | |
| 9 maart 2021 | Supergroup PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,67% | |
| 9 maart 2021 | Centamin PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 9 maart 2021 | Lakefront Biotherapeutics NV | Nederland | 0,47% | |
| 8 maart 2021 | Unieuro SPA | Italië | 0,84% | |
| 8 maart 2021 | Vyne Therapeutics INC | Duitsland | 0,74% | |
| 8 maart 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,64% | |
| 5 maart 2021 | Nippon Denko CO LTD | Duitsland | 0,72% | |
| 5 maart 2021 | Pharming Group N.V. | Nederland | 0,60% | |
| 5 maart 2021 | Vyne Therapeutics INC | Duitsland | 0,58% | |
| 4 maart 2021 | Euronav NV | België | 0,59% | 15 maart 2021 |
| 4 maart 2021 | 11BIT | Polen | 0,58% | |
| 4 maart 2021 | Pharming Group N.V. | Nederland | 0,52% | |
| 4 maart 2021 | Corestate Capital Holding SA | Duitsland | 0,51% | |
| 4 maart 2021 | Lpkf Laser & Electronics Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,51% | |
| 3 maart 2021 | Unieuro SPA | Italië | 0,75% | |
| 3 maart 2021 | Pharming Group N.V. | Nederland | 0,63% | |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=75