Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 12 april 2016 | Demant A/S | Denemarken | 0,48% | 12 april 2016 |
| 11 april 2016 | Grammer Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,62% | |
| 11 april 2016 | Fagron | België | 0,57% | 12 april 2016 |
| 11 april 2016 | Lundin Petroleum AB | Zweden | 0,51% | |
| 11 april 2016 | Zodiac Aerospace | Frankrijk | 0,48% | 13 april 2016 |
| 8 april 2016 | Restaurant Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,77% | |
| 8 april 2016 | JM AB | Zweden | 0,71% | |
| 8 april 2016 | Aurubis AG | Duitsland | 0,58% | |
| 8 april 2016 | Firstgroup PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 8 april 2016 | Tele2 AB | Zweden | 0,51% | |
| 8 april 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,49% | |
| 7 april 2016 | Restaurant Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,82% | |
| 7 april 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,55% | |
| 7 april 2016 | Grammer Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,52% | |
| 7 april 2016 | Demant A/S | Denemarken | 0,50% | 7 april 2016 |
| 7 april 2016 | Adva Optical Networking SE | Duitsland | 0,48% | |
| 6 april 2016 | Haldex Aktiebolag | Zweden | 0,78% | |
| 6 april 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,64% | |
| 6 april 2016 | Zodiac Aerospace | Frankrijk | 0,51% | 13 april 2016 |
| 6 april 2016 | Adva Optical Networking SE | Duitsland | 0,50% | |
| 5 april 2016 | Restaurant Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,98% | |
| 5 april 2016 | Fagron | België | 0,69% | 11 april 2016 |
| 5 april 2016 | JM AB | Zweden | 0,69% | |
| 5 april 2016 | G4S PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,64% | |
| 5 april 2016 | Lundin Petroleum AB | Zweden | 0,57% | |
| 5 april 2016 | Ontex | België | 0,51% | 18 april 2016 |
| 5 april 2016 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,47% | |
| 4 april 2016 | Haldex Aktiebolag | Zweden | 0,87% | |
| 4 april 2016 | Bilfinger SE | Duitsland | 0,45% | |
| 1 april 2016 | Restaurant Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,00% | |
| 1 april 2016 | Tecnicas Reunidas, S.A. | Spanje | 0,88% | |
| 1 april 2016 | Fagron | België | 0,73% | 5 april 2016 |
| 1 april 2016 | JM AB | Zweden | 0,71% | |
| 1 april 2016 | Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,68% | |
| 1 april 2016 | Mitie Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,61% | |
| 1 april 2016 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,52% | |
| 1 april 2016 | Zodiac Aerospace | Frankrijk | 0,49% | 5 april 2016 |
| 1 april 2016 | Firstgroup PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 1 april 2016 | Aixtron SE | Duitsland | 0,41% | |
| 31 maart 2016 | Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,73% | |
| 31 maart 2016 | Aixtron SE | Duitsland | 0,52% | |
| 31 maart 2016 | Adva Optical Networking SE | Duitsland | 0,47% | |
| 30 maart 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,70% | |
| 30 maart 2016 | JM AB | Zweden | 0,67% | |
| 30 maart 2016 | Aurubis AG | Duitsland | 0,66% | |
| 30 maart 2016 | Zodiac Aerospace | Frankrijk | 0,50% | 5 april 2016 |
| 30 maart 2016 | Leoni AG | Duitsland | 0,43% | |
| 29 maart 2016 | Restaurant Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,93% | |
| 29 maart 2016 | Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,85% | |
| 29 maart 2016 | SBM Offshore N.V. | Nederland | 0,59% | |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=210