Home / Spanje / Tecnicas Reunidas, S.A.
Tecnicas Reunidas, S.A.
Shortpositie gemeld op 22 oktober 2026. Register CNMV gelezen op 3 november 2026.
Verloop van het gemelde totaal
22 juni 2011 vandaag
Open posities
| Fonds | Twaalf maanden | % van het kapitaal | Over een jaar | Sinds |
|---|---|---|---|---|
| AKO Capital LLP | 1,30% | +0,72 pp | 1 oktober 2026 | |
| Capital Fund Management SA | 1,00% | nieuw | 6 oktober 2026 | |
| Marshall Wace LLP | 0,99% | +0,40 pp | 22 oktober 2026 | |
| Marble Bar Asset Management LLP | 0,62% | nieuw | 14 oktober 2026 |
In de Verenigde Staten TNISF (OTC): 328.527 aandelen short verkocht op 15 oktober 2026. De FINRA noemt geen fondsen.
Omgekeerd: de fondsen die Tecnicas Reunidas, S.A. aanhouden Titelia
De bewegingen op Tecnicas Reunidas, S.A. hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Fonds | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|---|---|---|
| 22 oktober 2026 | Marshall Wace LLP | 0,99% | lopend |
| 14 oktober 2026 | Marble Bar Asset Management LLP | 0,62% | lopend |
| 12 oktober 2026 | Marshall Wace LLP | 1,01% | |
| 6 oktober 2026 | Capital Fund Management SA | 1,00% | lopend |
| 6 oktober 2026 | Marble Bar Asset Management LLP | 0,56% | |
| 1 oktober 2026 | AKO Capital LLP | 1,30% | lopend |
| 30 september 2026 | Capital Fund Management SA | 0,91% | |
| 24 september 2026 | Marshall Wace LLP | 0,90% | |
| 11 september 2026 | Capital Fund Management SA | 0,88% | |
| 8 september 2026 | Marble Bar Asset Management LLP | 0,51% | |
| 2 september 2026 | Capital Fund Management SA | 0,90% | |
| 31 augustus 2026 | AKO Capital LLP | 1,41% | |
| 28 augustus 2026 | Capital Fund Management SA | 0,80% | |
| 24 augustus 2026 | Capital Fund Management SA | 0,70% | |
| 17 augustus 2026 | AKO Capital LLP | 1,32% | |
| 13 augustus 2026 | Marshall Wace LLP | 0,81% | |
| 30 juli 2026 | Marshall Wace LLP | 0,71% | |
| 30 juli 2026 | Capital Fund Management SA | 0,61% | |
| 22 juli 2026 | Marshall Wace LLP | 0,69% | |
| 20 juli 2026 | Marshall Wace LLP | 0,71% | |
| 9 juli 2026 | Marshall Wace LLP | 0,69% | |
| 8 juli 2026 | Capital Fund Management SA | 0,50% | |
| 6 juli 2026 | Marshall Wace LLP | 0,71% | |
| 25 juni 2026 | AKO Capital LLP | 1,21% | |
| 23 juni 2026 | Marshall Wace LLP | 0,61% | |
| 18 juni 2026 | AKO Capital LLP | 1,10% | |
| 2 juni 2026 | AKO Capital LLP | 1,00% | |
| 29 mei 2026 | Marshall Wace LLP | 0,50% | |
| 18 mei 2026 | AKO Capital LLP | 0,91% | |
| 30 april 2026 | AKO Capital LLP | 0,84% | |
| 29 april 2026 | AKO Capital LLP | 0,61% | |
| 27 augustus 2025 | Marshall Wace LLP | 0,59% | |
| 26 augustus 2025 | Marshall Wace LLP | 0,60% | |
| 1 augustus 2025 | Marshall Wace LLP | 0,50% | |
| 11 juli 2025 | Marshall Wace LLP | 0,59% | |
| 2 juli 2025 | Marshall Wace LLP | 0,68% | |
| 30 juni 2025 | Marshall Wace LLP | 0,70% | |
| 19 juni 2025 | Marshall Wace LLP | 0,60% | |
| 5 juni 2025 | Marshall Wace LLP | 0,59% | |
| 3 juni 2025 | Marshall Wace LLP | 0,61% | |
| 23 mei 2025 | Marshall Wace LLP | 0,53% | |
| 2 oktober 2024 | Marshall Wace LLP | 0,50% | |
| 13 augustus 2024 | Marshall Wace LLP | 0,59% | |
| 5 juli 2024 | Marshall Wace LLP | 0,69% | |
| 25 juni 2024 | Marshall Wace LLP | 0,70% | |
| 17 juni 2024 | Marshall Wace LLP | 0,63% | |
| 4 juni 2024 | Marshall Wace LLP | 0,51% | |
| 23 mei 2024 | Systematica Investments Limited | 0,49% | |
| 2 mei 2024 | Systematica Investments Limited | 0,50% | |
| 16 februari 2024 | Voleon Capital Management LP | 0,48% |
615 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Fonds, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Andere short verkochte bedrijven in Spanje
- Solaria Energia y Medioambiente, S.A. 8,13% van het kapitaal short verkocht
- Enagas, S.A. 4,21% van het kapitaal short verkocht
- Viscofan, S.A. 3,10% van het kapitaal short verkocht
- Edreams Odigeo, S.A. 3,09% van het kapitaal short verkocht
- Grifols, S.A. 1,78% van het kapitaal short verkocht
- Sacyr, S.A. 1,77% van het kapitaal short verkocht
- Cellnex Telecom, S.A. 1,59% van het kapitaal short verkocht
- Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A. 1,51% van het kapitaal short verkocht
- Ence Energia y Celulosa, S.A. 1,37% van het kapitaal short verkocht
- Amper, S.A. 1,29% van het kapitaal short verkocht
- Indra Sistemas, S.A. 1,28% van het kapitaal short verkocht
- Redeia Corporacion, S.A. 1,26% van het kapitaal short verkocht
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Tecnicas Reunidas, S.A., bron CNMV, gegevens van 22 oktober 2026, https://www.quivad.be/action/tecnicas-reunidas-s-a
De grafiek insluiten
<iframe src="https://www.quivad.be/embed/action/tecnicas-reunidas-s-a" width="600" height="280" title="Tecnicas Reunidas, S.A." loading="lazy" style="border:0"></iframe>
Badge
<a href="https://www.quivad.be/action/tecnicas-reunidas-s-a"><img src="https://www.quivad.be/action/tecnicas-reunidas-s-a/badge.svg" alt="QuiVad, Tecnicas Reunidas, S.A."></a>