Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 26 maart 2018 | Genfit | Frankrijk | 1,15% | 13 juli 2018 |
| 26 maart 2018 | Vallourec | Frankrijk | 0,82% | 9 mei 2018 |
| 26 maart 2018 | Koninklijke BAM Groep N.V. | Nederland | 0,80% | |
| 26 maart 2018 | Micro Focus International | Verenigd Koninkrijk | 0,70% | |
| 26 maart 2018 | Evotec SE | Duitsland | 0,59% | |
| 26 maart 2018 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,57% | |
| 26 maart 2018 | Kier Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 23 maart 2018 | Greencore Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,10% | |
| 23 maart 2018 | PostNL N.V. | Nederland | 1,81% | |
| 23 maart 2018 | IQE PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,94% | |
| 23 maart 2018 | Provident Financial PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,81% | |
| 23 maart 2018 | Ingenico Group | Frankrijk | 0,80% | 8 maart 2019 |
| 23 maart 2018 | Lakefront Biotherapeutics NV | Nederland | 0,80% | |
| 23 maart 2018 | Koninklijke BAM Groep N.V. | Nederland | 0,77% | |
| 23 maart 2018 | Micro Focus International | Verenigd Koninkrijk | 0,65% | |
| 23 maart 2018 | Adva Optical Networking SE | Duitsland | 0,62% | |
| 23 maart 2018 | OCI N.V. | Nederland | 0,62% | |
| 23 maart 2018 | Skanska AB | Zweden | 0,52% | |
| 23 maart 2018 | Cellnex Telecom, S.A. | Spanje | 0,50% | |
| 23 maart 2018 | Lanxess Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,49% | |
| 22 maart 2018 | PostNL N.V. | Nederland | 1,79% | |
| 22 maart 2018 | Galliford TRY PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,23% | |
| 22 maart 2018 | Genfit | Frankrijk | 1,05% | 13 juli 2018 |
| 22 maart 2018 | Provident Financial PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,77% | |
| 22 maart 2018 | BillerudKorsnäs Aktiebolag (publ) | Zweden | 0,68% | |
| 22 maart 2018 | CTT - Correios de Portugal, S.A. | Portugal | 0,63% | |
| 22 maart 2018 | Evotec SE | Duitsland | 0,60% | |
| 22 maart 2018 | Obrascon Huarte Lain, S.A. | Spanje | 0,60% | |
| 22 maart 2018 | Travis Perkins PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 21 maart 2018 | Fugro N.V. | Nederland | 0,88% | |
| 21 maart 2018 | IQE PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,82% | |
| 21 maart 2018 | Vallourec | Frankrijk | 0,70% | 9 mei 2018 |
| 21 maart 2018 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,67% | |
| 21 maart 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,61% | |
| 21 maart 2018 | Evotec SE | Duitsland | 0,59% | |
| 21 maart 2018 | OCI N.V. | Nederland | 0,59% | |
| 21 maart 2018 | Micro Focus International | Verenigd Koninkrijk | 0,53% | |
| 21 maart 2018 | Wood Group (john) PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,52% | |
| 20 maart 2018 | Greencore Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,02% | |
| 20 maart 2018 | Neinor Homes, S.A. | Spanje | 1,20% | |
| 20 maart 2018 | Fugro N.V. | Nederland | 0,91% | |
| 20 maart 2018 | Genfit | Frankrijk | 0,90% | 13 juli 2018 |
| 20 maart 2018 | Technicolor | Frankrijk | 0,80% | 22 augustus 2018 |
| 20 maart 2018 | Vantiva | Frankrijk | 0,80% | 22 augustus 2018 |
| 20 maart 2018 | AA PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,70% | |
| 20 maart 2018 | OCI N.V. | Nederland | 0,60% | |
| 20 maart 2018 | Safilo Group SPA | Italië | 0,51% | |
| 20 maart 2018 | Burberry Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 20 maart 2018 | Scandic Hotels Group AB | Zweden | 0,00% | |
| 19 maart 2018 | Greencore Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,90% | |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=159