Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 11 mei 2018 | Kingfisher PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 10 mei 2018 | Ingenico Group | Frankrijk | 1,00% | 8 maart 2019 |
| 10 mei 2018 | Solocal Group | Frankrijk | 0,69% | 12 juli 2018 |
| 10 mei 2018 | Viscofan, S.A. | Spanje | 0,60% | |
| 10 mei 2018 | IQE PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 10 mei 2018 | Obrascon Huarte Lain, S.A. | Spanje | 0,59% | |
| 10 mei 2018 | Safilo Group SPA | Italië | 0,57% | |
| 10 mei 2018 | Air France-KLM | Frankrijk | 0,56% | 9 augustus 2018 |
| 9 mei 2018 | Greencore Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,96% | |
| 9 mei 2018 | Euronav NV | België | 1,14% | 17 mei 2018 |
| 9 mei 2018 | Byggmax Group AB | Zweden | 0,99% | |
| 9 mei 2018 | Fugro N.V. | Nederland | 0,78% | |
| 9 mei 2018 | Zumtobel Group AG | Oostenrijk | 0,77% | |
| 9 mei 2018 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,74% | 9 mei 2018 |
| 9 mei 2018 | GEA Group Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,66% | |
| 9 mei 2018 | Lancashire Holdings LTD | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 9 mei 2018 | Beter BED Holding N.V. | Nederland | 0,52% | |
| 9 mei 2018 | Ratos AB | Zweden | 0,50% | |
| 9 mei 2018 | Kappahl AB (publ) | Zweden | 0,00% | |
| 8 mei 2018 | PostNL N.V. | Nederland | 1,09% | |
| 8 mei 2018 | Byggmax Group AB | Zweden | 1,03% | |
| 8 mei 2018 | Genfit | Frankrijk | 0,99% | 13 juli 2018 |
| 8 mei 2018 | Outokumpu OYJ | Finland | 0,96% | |
| 8 mei 2018 | D/S Norden A/S | Denemarken | 0,76% | 8 mei 2018 |
| 8 mei 2018 | Wood Group (john) PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,66% | |
| 8 mei 2018 | Viscofan, S.A. | Spanje | 0,53% | |
| 8 mei 2018 | IQE PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 8 mei 2018 | Europcar Groupe | Frankrijk | 0,49% | 10 mei 2018 |
| 8 mei 2018 | Europcar Mobility Group | Frankrijk | 0,49% | 10 mei 2018 |
| 8 mei 2018 | Kingfisher PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 8 mei 2018 | Micro Focus International | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 8 mei 2018 | Evotec SE | Duitsland | 0,48% | |
| 7 mei 2018 | NKT A/S | Denemarken | 1,26% | 7 mei 2018 |
| 7 mei 2018 | Byggmax Group AB | Zweden | 1,14% | |
| 7 mei 2018 | Euronav NV | België | 1,03% | 9 mei 2018 |
| 7 mei 2018 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,87% | 7 mei 2018 |
| 7 mei 2018 | CTT - Correios de Portugal, S.A. | Portugal | 0,81% | |
| 7 mei 2018 | D/S Norden A/S | Denemarken | 0,80% | 7 mei 2018 |
| 7 mei 2018 | Solocal Group | Frankrijk | 0,70% | 12 juli 2018 |
| 7 mei 2018 | Obrascon Huarte Lain, S.A. | Spanje | 0,69% | |
| 7 mei 2018 | Lakefront Biotherapeutics NV | Nederland | 0,60% | |
| 7 mei 2018 | GEA Group Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,53% | |
| 7 mei 2018 | Bilia AB | Zweden | 0,51% | |
| 7 mei 2018 | Valeo | Frankrijk | 0,50% | 28 mei 2018 |
| 7 mei 2018 | Vallourec | Frankrijk | 0,48% | 9 mei 2018 |
| 4 mei 2018 | PostNL N.V. | Nederland | 1,19% | |
| 4 mei 2018 | Kier Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,00% | |
| 4 mei 2018 | Fugro N.V. | Nederland | 0,83% | |
| 4 mei 2018 | CTT - Correios de Portugal, S.A. | Portugal | 0,71% | |
| 4 mei 2018 | Koninklijke BAM Groep N.V. | Nederland | 0,67% | |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=152