Home / Fondsen / Lone Pine Capital LLC
Lone Pine Capital LLC
Alle shortposities die dit fonds heeft gemeld, markt voor markt.
Volgen
Dit fonds meldt vandaag geen open shortpositie.
Volgen via RSS
De bewegingen op Lone Pine Capital LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
828 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 30 september 2019 | Signify N.V. | Nederland | 1,22% | |
| 30 september 2019 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 26 september 2019 | Pandora A/S | Denemarken | 1,25% | 26 september 2019 |
| 26 september 2019 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,65% | |
| 23 september 2019 | Pandora A/S | Denemarken | 1,18% | 23 september 2019 |
| 20 september 2019 | Pandora A/S | Denemarken | 1,05% | 20 september 2019 |
| 12 september 2019 | Zalando SE | Duitsland | 0,75% | |
| 10 september 2019 | Pandora A/S | Denemarken | 0,93% | 10 september 2019 |
| 5 september 2019 | Pandora A/S | Denemarken | 0,72% | 5 september 2019 |
| 16 augustus 2019 | Zalando SE | Duitsland | 0,81% | |
| 9 augustus 2019 | Fevertree Drinks PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,45% | |
| 7 augustus 2019 | Fevertree Drinks PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,57% | |
| 6 augustus 2019 | Fevertree Drinks PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,78% | |
| 2 augustus 2019 | Fevertree Drinks PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,18% | |
| 3 juli 2019 | Fevertree Drinks PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,25% | |
| 28 juni 2019 | Fevertree Drinks PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,93% | |
| 24 juni 2019 | Fevertree Drinks PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,73% | |
| 21 juni 2019 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,80% | |
| 18 juni 2019 | Fevertree Drinks PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 14 juni 2019 | Fevertree Drinks PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 4 juni 2019 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,72% | |
| 29 mei 2019 | Ambu A/S | Denemarken | 0,92% | 29 mei 2019 |
| 29 mei 2019 | Umicore | België | 0,60% | 4 februari 2020 |
| 24 mei 2019 | Ambu A/S | Denemarken | 0,72% | 24 mei 2019 |
| 20 mei 2019 | Ambu A/S | Denemarken | 0,60% | 20 mei 2019 |
| 15 mei 2019 | Ambu A/S | Denemarken | 0,54% | 15 mei 2019 |
| 10 mei 2019 | Umicore | België | 0,51% | 29 mei 2019 |
| 1 april 2019 | Next PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 29 maart 2019 | Next PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 6 maart 2019 | Marks & Spencer Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 5 maart 2019 | Marks & Spencer Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,69% | |
| 4 maart 2019 | Marks & Spencer Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,83% | |
| 28 februari 2019 | Zalando SE | Duitsland | 0,69% | |
| 4 februari 2019 | Zalando SE | Duitsland | 0,81% | |
| 25 januari 2019 | Zalando SE | Duitsland | 0,73% | |
| 16 januari 2019 | Next PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,73% | |
| 15 januari 2019 | Next PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,62% | |
| 9 januari 2019 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,80% | |
| 4 januari 2019 | Zalando SE | Duitsland | 0,53% | |
| 31 december 2018 | Signify N.V. | Nederland | 1,50% | |
| 28 december 2018 | Next PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,54% | |
| 27 december 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,97% | |
| 14 december 2018 | Publicis Groupe SA | Frankrijk | 0,41% | 18 december 2018 |
| 20 november 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,07% | |
| 19 november 2018 | Marks & Spencer Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,17% | |
| 15 november 2018 | Marks & Spencer Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,26% | |
| 12 november 2018 | Marks & Spencer Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,32% | |
| 7 november 2018 | Marks & Spencer Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,46% | |
| 6 november 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,19% | |
| 6 november 2018 | H & M Hennes & Mauritz AB | Zweden | 0,00% | |
828 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Lone Pine Capital LLC, gegevens van 27 juni 2023, https://www.quivad.be/detenteur/lone-pine-capital-llc?page=5