Home / Fondsen / GSA Capital Partners LLP
GSA Capital Partners LLP
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds | Melding |
|---|---|---|---|---|
| Valneva SE | Frankrijk | 1,21% | 21 juli 2026 | AMF |
| Tobii AB | Zweden | 1,20% | 1 oktober 2026 | |
| Tessellis SPA | Italië | 1,18% | 24 augustus 2026 | |
| Powercell Sweden AB (publ) | Zweden | 1,00% | 11 september 2026 | |
| Hexagon Composites | Noorwegen | 0,99% | 24 augustus 2026 | |
| RaySearch Laboratories AB (publ) | Zweden | 0,99% | 12 oktober 2026 | |
| Hilbert Group AB (publ) | Zweden | 0,88% | 22 oktober 2026 | |
| Oncopeptides AB | Zweden | 0,88% | 19 oktober 2026 | |
| OssDsign AB | Zweden | 0,78% | 6 oktober 2026 | |
| EuroAPI | Frankrijk | 0,70% | 19 oktober 2026 | |
| Hansa Biopharma AB | Zweden | 0,70% | 28 september 2026 | |
| Intrum AB | Zweden | 0,70% | 2 november 2026 | |
| Smart Eye Aktiebolag (publ) | Zweden | 0,70% | 19 oktober 2026 | |
| Cantargia AB | Zweden | 0,62% | 30 oktober 2026 | |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,61% | 24 augustus 2026 | |
| Nobia AB | Zweden | 0,60% | 9 oktober 2026 | |
| Solutions 30 SE | Frankrijk | 0,59% | 12 oktober 2026 | |
| Sivers Semiconductors AB | Zweden | 0,52% | 2 november 2026 | |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,51% | 15 oktober 2026 | |
| Elliptic Laboratories ASA | Noorwegen | 0,51% | 26 augustus 2026 | |
| Thor Medical ASA | Noorwegen | 0,51% | 20 oktober 2026 | |
| Inventiva | Frankrijk | 0,50% | 20 oktober 2026 | |
| MedinCell | Frankrijk | 0,50% | 14 oktober 2026 | |
| NSI N.V. | Nederland | 0,50% | 6 oktober 2026 | |
| Tubacex, S.A. | Spanje | 0,50% | 10 juli 2026 |
De bewegingen op GSA Capital Partners LLP hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie | Melding |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 maart 2016 | Utilitywise PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | ||
| 8 maart 2016 | Genfit | Frankrijk | 0,49% | 10 maart 2016 | |
| 7 maart 2016 | Bowleven PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | ||
| 4 maart 2016 | Adocia | Frankrijk | 0,89% | 12 april 2016 | |
| 4 maart 2016 | Vallourec | Frankrijk | 0,47% | 8 maart 2016 | |
| 3 maart 2016 | Genfit | Frankrijk | 0,59% | 10 maart 2016 | |
| 3 maart 2016 | Vallourec | Frankrijk | 0,52% | 8 maart 2016 | |
| 2 maart 2016 | Phaxiam Therapeutics | Frankrijk | 1,73% | 8 augustus 2016 | |
| 2 maart 2016 | Genel Energy PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,66% | ||
| 2 maart 2016 | Vallourec | Frankrijk | 0,61% | 8 maart 2016 | |
| 2 maart 2016 | Utilitywise PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | ||
| 2 maart 2016 | Safilo Group SPA | Italië | 0,49% | ||
| 1 maart 2016 | Adocia | Frankrijk | 0,96% | 12 april 2016 | |
| 1 maart 2016 | RCS Mediagroup SPA | Italië | 0,91% | ||
| 1 maart 2016 | Vallourec | Frankrijk | 0,72% | 8 maart 2016 | |
| 1 maart 2016 | Genel Energy PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,71% | ||
| 1 maart 2016 | Pharol, S.A. | Portugal | 0,49% | ||
| 29 februari 2016 | Adocia | Frankrijk | 1,01% | 12 april 2016 | |
| 29 februari 2016 | Genel Energy PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,86% | ||
| 29 februari 2016 | Genfit | Frankrijk | 0,67% | 10 maart 2016 | |
| 29 februari 2016 | Pharol, S.A. | Portugal | 0,57% | ||
| 26 februari 2016 | Adocia | Frankrijk | 0,99% | 12 april 2016 | |
| 26 februari 2016 | Outotec OYJ | Finland | 0,72% | ||
| 26 februari 2016 | Vallourec | Frankrijk | 0,67% | 8 maart 2016 | |
| 26 februari 2016 | Arcam AB | Zweden | 0,50% | ||
| 26 februari 2016 | Premier OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,45% | ||
| 25 februari 2016 | Adocia | Frankrijk | 1,00% | 12 april 2016 | |
| 25 februari 2016 | Pharol, S.A. | Portugal | 0,99% | ||
| 25 februari 2016 | Vallourec | Frankrijk | 0,53% | 8 maart 2016 | |
| 24 februari 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,89% | ||
| 24 februari 2016 | Retelit SPA - Reti Telematiche Italiane SPA | Italië | 0,59% | ||
| 23 februari 2016 | Pharol, S.A. | Portugal | 1,09% | ||
| 23 februari 2016 | Genfit | Frankrijk | 0,79% | 10 maart 2016 | |
| 22 februari 2016 | Genel Energy PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,99% | ||
| 22 februari 2016 | Adocia | Frankrijk | 0,98% | 12 april 2016 | |
| 19 februari 2016 | Adocia | Frankrijk | 1,00% | 12 april 2016 | |
| 19 februari 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,90% | ||
| 19 februari 2016 | Outotec OYJ | Finland | 0,73% | ||
| 18 februari 2016 | Pharol, S.A. | Portugal | 1,17% | ||
| 18 februari 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,89% | ||
| 18 februari 2016 | Tungsten Corp PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,79% | ||
| 17 februari 2016 | Phaxiam Therapeutics | Frankrijk | 1,61% | 8 augustus 2016 | |
| 16 februari 2016 | Adocia | Frankrijk | 0,91% | 12 april 2016 | |
| 16 februari 2016 | Genfit | Frankrijk | 0,87% | 10 maart 2016 | |
| 16 februari 2016 | Kambi Group PLC | Zweden | 0,59% | ||
| 16 februari 2016 | Premier OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | ||
| 15 februari 2016 | Rockhopper Exploration PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,40% | ||
| 15 februari 2016 | Genfit | Frankrijk | 0,90% | 10 maart 2016 | |
| 15 februari 2016 | Outotec OYJ | Finland | 0,67% | ||
| 15 februari 2016 | Outokumpu OYJ | Finland | 0,49% |
De kolom AMF opent de melding die het fonds zelf heeft ingediend, op de site van de toezichthouder. Documenten gelezen voor posities tot en met 26 augustus 2026.
4.288 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
- Arrowstreet Capital, Limited Partnership 4 bedrijven gemeen
- Connor, Clark & Lunn Investment Management LTD. 3 bedrijven gemeen
- Two Sigma Investments, LP 3 bedrijven gemeen
- Worldquant, LLC 2 bedrijven gemeen
- AQR Capital Management LLC 1 bedrijf gemeen
- Acadian Asset Management LLC 1 bedrijf gemeen
- Actus Ray Partners Limited 1 bedrijf gemeen
- ActusRayPartners Limited 1 bedrijf gemeen
- Citadel Advisors LLC 1 bedrijf gemeen
- Citadel Securities (Europe) Limited 1 bedrijf gemeen
- D E Shaw Co LP 1 bedrijf gemeen
- JPMorgan Asset Management (UK) Ltd 1 bedrijf gemeen
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, GSA Capital Partners LLP, gegevens van 2 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/gsa-capital-partners-llp?page=70