Home / Fondsen / Capital Fund Management SA
Capital Fund Management SA
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| TAG Immobilien AG | Duitsland | 1,84% | 7 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 1,69% | 14 september 2026 |
| Amplifon SPA | Italië | 1,64% | 2 november 2026 |
| Lottomatica Group SPA | Italië | 1,44% | 21 oktober 2026 |
| freenet AG | Duitsland | 1,32% | 26 oktober 2026 |
| RENK Group AG | Duitsland | 1,29% | 2 november 2026 |
| TUI AG | Duitsland | 1,26% | 2 november 2026 |
| HelloFresh SE | Duitsland | 1,11% | 28 oktober 2026 |
| Sacyr, S.A. | Spanje | 1,08% | 16 oktober 2026 |
| BFF Bank SPA | Italië | 1,03% | 13 oktober 2026 |
| Tecnicas Reunidas, S.A. | Spanje | 1,00% | 6 oktober 2026 |
| Hypoport SE | Duitsland | 0,99% | 9 oktober 2026 |
| Rheinmetall Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,99% | 26 oktober 2026 |
| Evotec SE | Duitsland | 0,90% | 12 oktober 2026 |
| Aktiebolaget Electrolux | Zweden | 0,89% | 13 oktober 2026 |
| Edreams Odigeo, S.A. | Spanje | 0,89% | 30 oktober 2026 |
| Genuit Group PLC | Duitsland | 0,89% | 12 oktober 2026 |
| Solaria Energia y Medioambiente, S.A. | Spanje | 0,75% | 27 oktober 2026 |
| JOST Werke SE | Duitsland | 0,72% | 8 oktober 2026 |
| TeamViewer SE | Duitsland | 0,72% | 15 oktober 2026 |
| Tele2 AB | Zweden | 0,72% | 21 oktober 2026 |
| Vitec Software Group AB (publ) | Zweden | 0,70% | 11 september 2026 |
| Buzzi SPA | Italië | 0,69% | 25 augustus 2026 |
| Nexi SPA | Italië | 0,69% | 30 oktober 2026 |
| Fincantieri SPA | Italië | 0,63% | 6 oktober 2026 |
| Kion Group AG | Duitsland | 0,62% | 28 oktober 2026 |
| Sinch AB (publ) | Zweden | 0,61% | 25 september 2026 |
| Beijer Ref AB (publ) | Zweden | 0,60% | 8 oktober 2026 |
| Global Dominion Access, S.A. | Spanje | 0,60% | 29 september 2026 |
| Scandic Hotels Group AB | Zweden | 0,60% | 25 mei 2026 |
| Diasorin SPA | Italië | 0,59% | 22 oktober 2026 |
| AUTO1 Group SE | Duitsland | 0,58% | 22 oktober 2026 |
| Corem Property Group AB | Zweden | 0,50% | 26 oktober 2026 |
| Fraport AG Frankfurt Airport Services Worldwide | Duitsland | 0,50% | 2 oktober 2026 |
| Hensoldt AG | Duitsland | 0,50% | 28 september 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Capital Fund Management SA hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
2.528 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 19 juni 2019 | Siemens Gamesa Renewable Energy, S.A. | Spanje | 0,67% | |
| 19 juni 2019 | Nokian Renkaat OYJ | Finland | 0,61% | |
| 19 juni 2019 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 19 juni 2019 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 19 juni 2019 | SAS AB | Zweden | 0,58% | |
| 17 juni 2019 | Saab Aktiebolag | Zweden | 0,70% | |
| 17 juni 2019 | Nokian Renkaat OYJ | Finland | 0,52% | |
| 14 juni 2019 | Greencore Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 13 juni 2019 | SAS AB | Zweden | 0,69% | |
| 13 juni 2019 | OVS SPA | Italië | 0,60% | |
| 12 juni 2019 | Siemens Gamesa Renewable Energy, S.A. | Spanje | 0,70% | |
| 11 juni 2019 | Solaria Energia y Medioambiente, S.A. | Spanje | 0,78% | |
| 10 juni 2019 | SAS AB | Zweden | 0,77% | |
| 10 juni 2019 | OVS SPA | Italië | 0,50% | |
| 7 juni 2019 | Solaria Energia y Medioambiente, S.A. | Spanje | 0,80% | |
| 7 juni 2019 | Greencore Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,69% | |
| 7 juni 2019 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 7 juni 2019 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 5 juni 2019 | Solaria Energia y Medioambiente, S.A. | Spanje | 0,79% | |
| 4 juni 2019 | Ontex | België | 0,50% | 5 juni 2019 |
| 3 juni 2019 | Siemens Gamesa Renewable Energy, S.A. | Spanje | 0,60% | |
| 31 mei 2019 | Morphosys AG | Duitsland | 0,49% | |
| 30 mei 2019 | CGG | Frankrijk | 0,93% | 30 januari 2020 |
| 30 mei 2019 | Solaria Energia y Medioambiente, S.A. | Spanje | 0,80% | |
| 29 mei 2019 | JM AB | Zweden | 1,50% | |
| 29 mei 2019 | SAS AB | Zweden | 0,80% | |
| 29 mei 2019 | Solaria Energia y Medioambiente, S.A. | Spanje | 0,79% | |
| 28 mei 2019 | Serco Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 24 mei 2019 | Euronav NV | België | 0,50% | 23 augustus 2019 |
| 23 mei 2019 | CGG | Frankrijk | 0,81% | 30 januari 2020 |
| 22 mei 2019 | Solaria Energia y Medioambiente, S.A. | Spanje | 0,80% | |
| 22 mei 2019 | NCC Aktiebolag | Zweden | 0,70% | |
| 22 mei 2019 | Siemens Gamesa Renewable Energy, S.A. | Spanje | 0,50% | |
| 21 mei 2019 | Thomas Cook Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,45% | |
| 15 mei 2019 | Solaria Energia y Medioambiente, S.A. | Spanje | 0,71% | |
| 15 mei 2019 | Thyssenkrupp Aufzugswerke Gmbh | Duitsland | 0,48% | |
| 13 mei 2019 | Morphosys AG | Duitsland | 0,58% | |
| 13 mei 2019 | Osram Licht AG | Duitsland | 0,49% | |
| 10 mei 2019 | JM AB | Zweden | 1,40% | |
| 9 mei 2019 | Thyssenkrupp Aufzugswerke Gmbh | Duitsland | 0,58% | |
| 9 mei 2019 | GEA Group Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,49% | |
| 8 mei 2019 | CGG | Frankrijk | 0,71% | 30 januari 2020 |
| 8 mei 2019 | Saab Aktiebolag | Zweden | 0,60% | |
| 3 mei 2019 | CGG | Frankrijk | 0,63% | 30 januari 2020 |
| 3 mei 2019 | Solaria Energia y Medioambiente, S.A. | Spanje | 0,60% | |
| 3 mei 2019 | Saab Aktiebolag | Zweden | 0,59% | |
| 30 april 2019 | Thyssenkrupp Aufzugswerke Gmbh | Duitsland | 0,69% | |
| 29 april 2019 | Saab Aktiebolag | Zweden | 0,60% | |
| 29 april 2019 | DÜRR Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,49% | |
| 26 april 2019 | Osram Licht AG | Duitsland | 0,59% | |
2.528 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Capital Fund Management SA, gegevens van 2 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/capital-fund-management-sa?page=27