Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 19 juli 2021 | Carnival PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,70% | |
| 19 juli 2021 | Hochschild Mining PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 19 juli 2021 | Eurotech SPA | Italië | 0,48% | |
| 16 juli 2021 | Hochschild Mining PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 16 juli 2021 | Leovegas AB (publ) | Zweden | 0,00% | |
| 15 juli 2021 | Oncopeptides AB | Zweden | 0,86% | |
| 15 juli 2021 | Carnival PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,62% | |
| 15 juli 2021 | Readly International AB (publ) | Zweden | 0,60% | |
| 15 juli 2021 | Lpkf Laser & Electronics Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,48% | |
| 15 juli 2021 | Clinigen Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,46% | |
| 14 juli 2021 | MC PHY Energy | Frankrijk | 1,11% | 7 januari 2022 |
| 14 juli 2021 | Oncopeptides AB | Zweden | 0,79% | |
| 14 juli 2021 | Atos SE | Frankrijk | 0,52% | 23 juli 2021 |
| 14 juli 2021 | Atos Group | Frankrijk | 0,52% | 23 juli 2021 |
| 14 juli 2021 | HOME24 SE | Duitsland | 0,51% | |
| 14 juli 2021 | 4D Pharma PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 14 juli 2021 | Centamin PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,45% | |
| 13 juli 2021 | MC PHY Energy | Frankrijk | 1,06% | 7 januari 2022 |
| 13 juli 2021 | 4D Pharma PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,57% | |
| 13 juli 2021 | Oncopeptides AB | Zweden | 0,56% | |
| 13 juli 2021 | Carnival PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 13 juli 2021 | Shop Apotheke Europe NV | Duitsland | 0,47% | |
| 13 juli 2021 | Leoni AG | Duitsland | 0,45% | |
| 12 juli 2021 | Novacyt | Frankrijk | 0,76% | 23 augustus 2021 |
| 12 juli 2021 | 4D Pharma PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,61% | |
| 9 juli 2021 | Readly International AB (publ) | Zweden | 0,54% | |
| 8 juli 2021 | MC PHY Energy | Frankrijk | 0,99% | 7 januari 2022 |
| 7 juli 2021 | Centamin PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 7 juli 2021 | Clinigen Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 7 juli 2021 | Hochschild Mining PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 7 juli 2021 | Shop Apotheke Europe NV | Duitsland | 0,50% | |
| 7 juli 2021 | Pharming Group N.V. | Nederland | 0,47% | |
| 6 juli 2021 | Greencore Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 6 juli 2021 | Cantargia AB | Zweden | 0,50% | |
| 6 juli 2021 | Leovegas AB (publ) | Zweden | 0,00% | |
| 5 juli 2021 | Pharming Group N.V. | Nederland | 0,50% | |
| 2 juli 2021 | Lpkf Laser & Electronics Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,52% | |
| 1 juli 2021 | Euronav NV | België | 0,61% | |
| 1 juli 2021 | Eurotech SPA | Italië | 0,51% | |
| 29 juni 2021 | Clinigen Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 29 juni 2021 | 4D Pharma PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 28 juni 2021 | Novacyt | Frankrijk | 0,88% | 23 augustus 2021 |
| 28 juni 2021 | Centamin PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,61% | |
| 28 juni 2021 | Euronav NV | België | 0,51% | |
| 28 juni 2021 | Pharming Group N.V. | Nederland | 0,49% | |
| 28 juni 2021 | Readly International AB (publ) | Zweden | 0,00% | |
| 25 juni 2021 | Clinigen Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 25 juni 2021 | Lpkf Laser & Electronics Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,49% | |
| 24 juni 2021 | Novacyt | Frankrijk | 0,91% | 23 augustus 2021 |
| 24 juni 2021 | Centamin PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,55% | |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=69