Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 11 januari 2016 | Leoni AG | Duitsland | 0,73% | |
| 11 januari 2016 | Merlin Properties, Socimi, S.A. | Spanje | 0,69% | |
| 11 januari 2016 | Grammer Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,68% | |
| 11 januari 2016 | Aurubis AG | Duitsland | 0,63% | |
| 11 januari 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,57% | |
| 11 januari 2016 | Paysafe Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,55% | |
| 11 januari 2016 | Demant A/S | Denemarken | 0,52% | 11 januari 2016 |
| 11 januari 2016 | Rheinmetall Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,50% | |
| 11 januari 2016 | WM Morrison Supermarkets | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 11 januari 2016 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,46% | |
| 8 januari 2016 | Fagron | België | 1,71% | 12 januari 2016 |
| 8 januari 2016 | FLSmidth & Co. A/S | Denemarken | 0,91% | 8 januari 2016 |
| 8 januari 2016 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,81% | |
| 8 januari 2016 | Aixtron SE | Duitsland | 0,79% | |
| 8 januari 2016 | Indra Sistemas, S.A. | Spanje | 0,73% | |
| 8 januari 2016 | Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,71% | |
| 8 januari 2016 | Amec PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,71% | |
| 8 januari 2016 | Naked Wines PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,69% | |
| 8 januari 2016 | Paysafe Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,67% | |
| 8 januari 2016 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,58% | |
| 8 januari 2016 | Koninklijke Heijmans N.V. | Nederland | 0,58% | |
| 8 januari 2016 | Lancashire Holdings LTD | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 8 januari 2016 | WM Morrison Supermarkets | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 7 januari 2016 | Fagron | België | 1,65% | 8 januari 2016 |
| 7 januari 2016 | PostNL N.V. | Nederland | 1,10% | |
| 7 januari 2016 | Lundin Petroleum AB | Zweden | 1,01% | |
| 7 januari 2016 | Ssab AB | Zweden | 0,91% | |
| 7 januari 2016 | Naked Wines PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,72% | |
| 7 januari 2016 | Paysafe Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,72% | |
| 7 januari 2016 | Grammer Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,70% | |
| 7 januari 2016 | Countrywide PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,67% | |
| 7 januari 2016 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,66% | |
| 7 januari 2016 | Indra Sistemas, S.A. | Spanje | 0,66% | |
| 7 januari 2016 | Amec PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,63% | |
| 7 januari 2016 | Tubacex, S.A. | Spanje | 0,60% | |
| 7 januari 2016 | SIG PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 7 januari 2016 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 0,58% | |
| 7 januari 2016 | Aurubis AG | Duitsland | 0,51% | |
| 7 januari 2016 | Lakefront Biotherapeutics NV | Nederland | 0,49% | |
| 7 januari 2016 | Wärtsilä OYJ ABP | Finland | 0,46% | |
| 7 januari 2016 | SBM Offshore N.V. | Nederland | 0,45% | |
| 7 januari 2016 | GFT Technologies SE | Duitsland | 0,42% | |
| 6 januari 2016 | Fagron | België | 1,52% | 7 januari 2016 |
| 6 januari 2016 | Home Retail Group | Verenigd Koninkrijk | 1,18% | |
| 6 januari 2016 | Imagination Tech Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,10% | |
| 6 januari 2016 | PostNL N.V. | Nederland | 1,07% | |
| 6 januari 2016 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,75% | |
| 6 januari 2016 | Leoni AG | Duitsland | 0,69% | |
| 6 januari 2016 | Fenner PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,69% | |
| 6 januari 2016 | Naked Wines PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,67% | |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=223