Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 12 februari 2016 | Delta Lloyd N.V. | Nederland | 2,00% | |
| 12 februari 2016 | Indra Sistemas, S.A. | Spanje | 1,42% | |
| 12 februari 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 1,03% | |
| 12 februari 2016 | Aurubis AG | Duitsland | 0,83% | |
| 12 februari 2016 | Evotec SE | Duitsland | 0,66% | |
| 12 februari 2016 | Telit Communications PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,57% | |
| 12 februari 2016 | Koninklijke Heijmans N.V. | Nederland | 0,57% | |
| 11 februari 2016 | Fagron | België | 1,94% | 12 februari 2016 |
| 11 februari 2016 | Delta Lloyd N.V. | Nederland | 1,88% | |
| 11 februari 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,93% | |
| 11 februari 2016 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,80% | |
| 11 februari 2016 | Evotec SE | Duitsland | 0,73% | |
| 11 februari 2016 | Leoni AG | Duitsland | 0,68% | |
| 11 februari 2016 | Tele2 AB | Zweden | 0,68% | |
| 11 februari 2016 | Cancom SE | Duitsland | 0,52% | |
| 11 februari 2016 | Fenner PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 11 februari 2016 | SIG PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 11 februari 2016 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 0,48% | |
| 11 februari 2016 | Salzgitter Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,46% | |
| 11 februari 2016 | Morphosys AG | Duitsland | 0,45% | |
| 11 februari 2016 | Nokian Renkaat OYJ | Finland | 0,44% | |
| 11 februari 2016 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,40% | |
| 10 februari 2016 | Fagron | België | 1,83% | 11 februari 2016 |
| 10 februari 2016 | Delta Lloyd N.V. | Nederland | 1,79% | |
| 10 februari 2016 | Indra Sistemas, S.A. | Spanje | 1,33% | |
| 10 februari 2016 | PostNL N.V. | Nederland | 1,17% | |
| 10 februari 2016 | D/S Norden A/S | Denemarken | 1,02% | 10 februari 2016 |
| 10 februari 2016 | Lundin Petroleum AB | Zweden | 0,99% | |
| 10 februari 2016 | Evotec SE | Duitsland | 0,81% | |
| 10 februari 2016 | Deutz Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,80% | |
| 10 februari 2016 | Telit Communications PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,66% | |
| 10 februari 2016 | Gerry Weber International Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | |
| 10 februari 2016 | Astaris SPA | Italië | 0,60% | |
| 10 februari 2016 | Salzgitter Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,58% | |
| 10 februari 2016 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 10 februari 2016 | PKC Group OYJ | Finland | 0,50% | |
| 9 februari 2016 | Fagron | België | 1,73% | 10 februari 2016 |
| 9 februari 2016 | Indra Sistemas, S.A. | Spanje | 1,23% | |
| 9 februari 2016 | SBM Offshore N.V. | Nederland | 0,86% | |
| 9 februari 2016 | Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,85% | |
| 9 februari 2016 | Aurubis AG | Duitsland | 0,72% | |
| 9 februari 2016 | Tele2 AB | Zweden | 0,70% | |
| 9 februari 2016 | Koninklijke Heijmans N.V. | Nederland | 0,65% | |
| 9 februari 2016 | Restaurant Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,62% | |
| 9 februari 2016 | Nokian Renakaat OYJ | Finland | 0,58% | |
| 9 februari 2016 | Astaris SPA | Italië | 0,55% | |
| 9 februari 2016 | Air France-KLM | Frankrijk | 0,51% | 17 februari 2016 |
| 9 februari 2016 | Signature Aviation PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 9 februari 2016 | DBV Technologies | Frankrijk | 0,47% | 11 februari 2016 |
| 8 februari 2016 | Fagron | België | 1,63% | 9 februari 2016 |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=216