Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 12 december 2016 | Obrascon Huarte Lain, S.A. | Spanje | 0,62% | |
| 12 december 2016 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 12 december 2016 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 12 december 2016 | Aggreko PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,56% | |
| 12 december 2016 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,49% | 12 december 2016 |
| 12 december 2016 | Edenred | Frankrijk | 0,48% | 14 december 2016 |
| 9 december 2016 | Leoni AG | Duitsland | 1,05% | |
| 9 december 2016 | Restaurant Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,69% | |
| 9 december 2016 | Carillion PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 9 december 2016 | Hikma Pharmaceuticals PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 8 december 2016 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 1,38% | |
| 8 december 2016 | Hikma Pharmaceuticals PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 8 december 2016 | Obrascon Huarte Lain, S.A. | Spanje | 0,52% | |
| 8 december 2016 | GEA Group Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,51% | |
| 8 december 2016 | Aggreko PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 8 december 2016 | Travis Perkins PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,47% | |
| 7 december 2016 | Mitie Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,18% | |
| 7 december 2016 | Weir Group Plc/The | Verenigd Koninkrijk | 0,45% | |
| 6 december 2016 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 1,44% | |
| 6 december 2016 | Nordex SE | Duitsland | 1,21% | |
| 6 december 2016 | Viscofan, S.A. | Spanje | 0,69% | |
| 6 december 2016 | Hikma Pharmaceuticals PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 6 december 2016 | Bavarian Nordic A/S | Denemarken | 0,50% | 6 december 2016 |
| 5 december 2016 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 1,50% | |
| 5 december 2016 | Nordex SE | Duitsland | 1,13% | |
| 5 december 2016 | Leoni AG | Duitsland | 0,92% | |
| 5 december 2016 | Viscofan, S.A. | Spanje | 0,70% | |
| 2 december 2016 | Nordex SE | Duitsland | 1,04% | |
| 2 december 2016 | Restaurant Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,77% | |
| 2 december 2016 | Hikma Pharmaceuticals PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 2 december 2016 | Travis Perkins PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,56% | |
| 2 december 2016 | Aggreko PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 2 december 2016 | Weir Group Plc/The | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 2 december 2016 | Salvatore Ferragamo SPA | Italië | 0,50% | |
| 1 december 2016 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 1,45% | |
| 1 december 2016 | Mitie Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,20% | |
| 1 december 2016 | Nordex SE | Duitsland | 0,96% | |
| 1 december 2016 | Aggreko PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 1 december 2016 | Intercontinental Hotels Grou | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 1 december 2016 | Jyske Bank A/S | Denemarken | 0,48% | 1 december 2016 |
| 1 december 2016 | Amec PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,47% | |
| 30 november 2016 | Nordex SE | Duitsland | 1,03% | |
| 30 november 2016 | Wereldhave N.V. | Nederland | 1,02% | |
| 30 november 2016 | Restaurant Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,84% | |
| 30 november 2016 | Travis Perkins PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,67% | |
| 30 november 2016 | Aggreko PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 30 november 2016 | Carillion PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 30 november 2016 | Hikma Pharmaceuticals PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 30 november 2016 | Jyske Bank A/S | Denemarken | 0,51% | 30 november 2016 |
| 30 november 2016 | Intercontinental Hotels Grou | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=196