Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 24 maart 2017 | Domino'S Pizza Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,83% | |
| 24 maart 2017 | Vallourec | Frankrijk | 0,77% | 5 april 2017 |
| 24 maart 2017 | IG Group Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,61% | |
| 24 maart 2017 | Ssab AB | Zweden | 0,60% | |
| 24 maart 2017 | Vistry Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,54% | |
| 24 maart 2017 | Bertrandt Fahrerprobung SÜD Gmbh | Duitsland | 0,50% | |
| 24 maart 2017 | Lakefront Biotherapeutics NV | Nederland | 0,46% | |
| 23 maart 2017 | NCC Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,44% | |
| 23 maart 2017 | Tullow OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,15% | |
| 23 maart 2017 | Vallourec | Frankrijk | 0,82% | 5 april 2017 |
| 23 maart 2017 | Cobham PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,80% | |
| 23 maart 2017 | Cellnex Telecom, S.A. | Spanje | 0,67% | |
| 23 maart 2017 | IG Group Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 23 maart 2017 | Ratos AB | Zweden | 0,50% | |
| 23 maart 2017 | Tele2 AB | Zweden | 0,50% | |
| 22 maart 2017 | Ocado Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,11% | |
| 22 maart 2017 | Tullow OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,06% | |
| 22 maart 2017 | Vallourec | Frankrijk | 0,94% | 5 april 2017 |
| 22 maart 2017 | Aggreko PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,90% | |
| 22 maart 2017 | Innate Pharma | Frankrijk | 0,73% | 5 mei 2017 |
| 22 maart 2017 | Domino'S Pizza Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,73% | |
| 22 maart 2017 | Arcadis N.V. | Nederland | 0,71% | |
| 22 maart 2017 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,68% | |
| 22 maart 2017 | TOM Tailor Gmbh | Duitsland | 0,65% | |
| 22 maart 2017 | Bilfinger SE | Duitsland | 0,56% | |
| 22 maart 2017 | Ssab AB | Zweden | 0,52% | |
| 21 maart 2017 | NCC Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,34% | |
| 21 maart 2017 | Leoni AG | Duitsland | 1,19% | |
| 21 maart 2017 | Vallourec | Frankrijk | 1,13% | 5 april 2017 |
| 21 maart 2017 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 1,01% | |
| 21 maart 2017 | Domino'S Pizza Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,67% | |
| 21 maart 2017 | Bilfinger SE | Duitsland | 0,63% | |
| 21 maart 2017 | Travis Perkins PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 21 maart 2017 | Dairy Crest Group | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 21 maart 2017 | Wirecard AG | Duitsland | 0,45% | |
| 20 maart 2017 | Vallourec | Frankrijk | 1,37% | 5 april 2017 |
| 20 maart 2017 | Tullow OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,94% | |
| 20 maart 2017 | Greene King PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,90% | |
| 20 maart 2017 | Bilfinger SE | Duitsland | 0,70% | |
| 20 maart 2017 | Vistry Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,69% | |
| 20 maart 2017 | Redcentric PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,61% | |
| 20 maart 2017 | Domino'S Pizza Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,55% | |
| 20 maart 2017 | IG Group Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 17 maart 2017 | Vallourec | Frankrijk | 1,68% | 5 april 2017 |
| 17 maart 2017 | Mitie Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,30% | |
| 17 maart 2017 | Ocado Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,03% | |
| 17 maart 2017 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,93% | |
| 17 maart 2017 | Vistry Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,76% | |
| 17 maart 2017 | Cellnex Telecom, S.A. | Spanje | 0,71% | |
| 17 maart 2017 | Innate Pharma | Frankrijk | 0,60% | 5 mei 2017 |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=188