Home / Fondsen / Worldquant, LLC
Worldquant, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| OPS Italia SPA | Italië | 1,31% | 21 april 2026 |
| Alfen N.V. | Nederland | 1,18% | 29 oktober 2026 |
| Viridien | Frankrijk | 1,15% | 28 oktober 2026 |
| Nanobiotix | Frankrijk | 1,10% | 22 oktober 2026 |
| LPKF Laser & Electronics SE | Duitsland | 1,08% | 2 november 2026 |
| Dynavox Group AB | Zweden | 0,99% | 30 oktober 2026 |
| DoVALUE SPA | Italië | 0,98% | 30 oktober 2026 |
| Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,89% | 19 oktober 2026 |
| OPS RETAIL SpA | Italië | 0,88% | 19 maart 2026 |
| Castellum Aktiebolag | Zweden | 0,71% | 3 november 2026 |
| Puma SE | Duitsland | 0,71% | 22 oktober 2026 |
| Amper, S.A. | Spanje | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| DBV Technologies | Frankrijk | 0,69% | 29 oktober 2026 |
| Trevi - Finanziaria Industriale SPA | Italië | 0,69% | 3 november 2026 |
| Avio SPA | Italië | 0,66% | 30 oktober 2026 |
| Gecina | Frankrijk | 0,60% | 16 oktober 2026 |
| Heidelberger Druckmaschinen Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | 2 november 2026 |
| Bittium OYJ | Finland | 0,56% | 30 oktober 2026 |
| Fidia SPA | Italië | 0,53% | 2 juli 2026 |
| Gaztransport et Technigaz | Frankrijk | 0,51% | 2 november 2026 |
| Instalco AB | Zweden | 0,51% | 26 oktober 2026 |
| Matas A/S | Denemarken | 0,51% | 17 september 2026 |
| Tieto OYJ | Finland | 0,51% | 30 oktober 2026 |
| Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | 2 november 2026 |
| MPC Energy Solutions N.V. | Noorwegen | 0,50% | 3 november 2026 |
| Neobo Fastigheter AB (publ) | Zweden | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Worldquant, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
13.339 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 27 april 2017 | Travis Perkins PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 27 april 2017 | Asos PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 26 april 2017 | NCC Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,26% | |
| 26 april 2017 | Ocado Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,98% | |
| 26 april 2017 | Tullow OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,91% | |
| 26 april 2017 | Cobham PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,66% | |
| 26 april 2017 | Morphosys AG | Duitsland | 0,60% | |
| 26 april 2017 | Arcadis N.V. | Nederland | 0,59% | |
| 26 april 2017 | Aggreko PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 26 april 2017 | Redcentric PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 26 april 2017 | Bilfinger SE | Duitsland | 0,49% | |
| 26 april 2017 | Mitie Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 25 april 2017 | Retelit SPA - Reti Telematiche Italiane SPA | Italië | 1,00% | |
| 25 april 2017 | Tullow OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,89% | |
| 25 april 2017 | Bilfinger SE | Duitsland | 0,53% | |
| 25 april 2017 | Ssab AB | Zweden | 0,51% | |
| 25 april 2017 | Asos PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 25 april 2017 | Travis Perkins PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 24 april 2017 | Tullow OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,30% | |
| 24 april 2017 | IG Group Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,79% | |
| 24 april 2017 | Ssab AB | Zweden | 0,62% | |
| 24 april 2017 | Mitie Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,57% | |
| 24 april 2017 | Gerresheimer AG | Duitsland | 0,53% | |
| 21 april 2017 | Imagination Tech Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,14% | |
| 21 april 2017 | Astaris SPA | Italië | 0,62% | |
| 21 april 2017 | PNE Wind AG | Duitsland | 0,54% | |
| 21 april 2017 | Morphosys AG | Duitsland | 0,53% | |
| 21 april 2017 | Capital & Counties Properties | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 21 april 2017 | Outotec OYJ | Finland | 0,49% | |
| 21 april 2017 | Vallourec | Frankrijk | 0,43% | 25 april 2017 |
| 20 april 2017 | NCC Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,39% | |
| 20 april 2017 | Tullow OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,26% | |
| 20 april 2017 | Retelit SPA - Reti Telematiche Italiane SPA | Italië | 0,92% | |
| 20 april 2017 | Bilfinger SE | Duitsland | 0,69% | |
| 20 april 2017 | Mitie Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,68% | |
| 20 april 2017 | Easyjet PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 20 april 2017 | Chr. Hansen Holding A/S | Denemarken | 0,50% | 20 april 2017 |
| 20 april 2017 | Micro Focus International | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 20 april 2017 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,48% | |
| 19 april 2017 | Tullow OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,30% | |
| 19 april 2017 | Imagination Tech Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,05% | |
| 19 april 2017 | Cobham PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,79% | |
| 19 april 2017 | Redcentric PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,65% | |
| 19 april 2017 | Vertu Motors PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 18 april 2017 | Tullow OIL PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,28% | |
| 18 april 2017 | Ocado Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,07% | |
| 18 april 2017 | Mitie Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,79% | |
| 18 april 2017 | Bilfinger SE | Duitsland | 0,70% | |
| 18 april 2017 | Easyjet PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 18 april 2017 | Outotec OYJ | Finland | 0,51% | |
13.339 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Worldquant, LLC, gegevens van 3 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/worldquant-llc?page=185