Home / Fondsen / Kite Lake Capital Management (UK) LLP
Kite Lake Capital Management (UK) LLP
Alle shortposities die dit fonds heeft gemeld, markt voor markt.
Volgen
Dit fonds meldt vandaag geen open shortpositie.
Volgen via RSS
De bewegingen op Kite Lake Capital Management (UK) LLP hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
206 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 30 januari 2019 | Astaris SPA | Italië | 1,94% | |
| 24 januari 2019 | Nyrstar | België | 0,82% | 17 april 2019 |
| 21 januari 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 2,02% | |
| 21 januari 2019 | Nyrstar | België | 0,71% | 24 januari 2019 |
| 17 januari 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 1,70% | |
| 16 januari 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 1,66% | |
| 16 januari 2019 | Nyrstar | België | 0,68% | 21 januari 2019 |
| 20 december 2018 | Rallye | Frankrijk | 0,50% | 15 augustus 2019 |
| 11 december 2018 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 1,59% | |
| 10 december 2018 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 1,29% | |
| 10 december 2018 | Safilo Group SPA | Italië | 0,45% | |
| 7 december 2018 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 0,82% | |
| 27 november 2018 | Safilo Group SPA | Italië | 0,61% | |
| 23 november 2018 | Nyrstar | België | 0,53% | 16 januari 2019 |
| 9 november 2018 | Nyrstar | België | 0,53% | 14 november 2018 |
| 23 oktober 2018 | Safilo Group SPA | Italië | 0,50% | |
| 10 oktober 2018 | Astaris SPA | Italië | 1,80% | |
| 3 oktober 2018 | Astaris SPA | Italië | 1,54% | |
| 26 september 2018 | Astaris SPA | Italië | 1,70% | |
| 25 mei 2018 | Astaris SPA | Italië | 1,53% | |
| 9 mei 2018 | Astaris SPA | Italië | 1,27% | |
| 13 april 2018 | Astaris SPA | Italië | 1,53% | |
| 9 april 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 9 april 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 22 maart 2018 | Interserve PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,08% | |
| 21 maart 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,73% | |
| 21 maart 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,73% | |
| 20 maart 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,61% | |
| 20 maart 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,61% | |
| 9 maart 2018 | Interserve PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,71% | |
| 23 februari 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,52% | |
| 23 februari 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,52% | |
| 9 januari 2018 | Astaris SPA | Italië | 1,41% | |
| 8 januari 2018 | Astaris SPA | Italië | 1,15% | |
| 15 december 2017 | Astaris SPA | Italië | 1,02% | |
| 14 december 2017 | Astaris SPA | Italië | 0,91% | |
| 13 december 2017 | Carillion PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,02% | |
| 6 december 2017 | Astaris SPA | Italië | 0,68% | |
| 30 november 2017 | Astaris SPA | Italië | 0,57% | |
| 18 september 2017 | Elis | Frankrijk | 0,05% | 25 september 2017 |
| 21 augustus 2017 | Elis | Frankrijk | 0,60% | 25 september 2017 |
| 12 juli 2017 | Wood Group (john) PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,36% | |
| 12 juni 2017 | Wood Group (john) PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,57% | |
| 8 juni 2017 | Wood Group (john) PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,46% | |
| 7 juni 2017 | Wood Group (john) PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,56% | |
| 31 maart 2017 | Abengoa, S.A. | Spanje | 0,00% | |
| 7 november 2016 | Ladbrokes Coral Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,01% | |
| 1 november 2016 | Ladbrokes Coral Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,56% | |
| 13 oktober 2016 | Abengoa, S.A. | Spanje | 1,03% | |
| 12 oktober 2016 | Abengoa, S.A. | Spanje | 0,82% | |
206 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Kite Lake Capital Management (UK) LLP, gegevens van 9 oktober 2026, https://www.quivad.be/detenteur/kite-lake-capital-management-uk-llp?page=3