Home / Fondsen / Jpmorgan Asset Management (UK) Limited
Jpmorgan Asset Management (UK) Limited
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
De bewegingen op Jpmorgan Asset Management (UK) Limited hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie | Melding |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 februari 2020 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 1,36% | ||
| 20 februari 2020 | Mercialys | Frankrijk | 0,49% | 24 februari 2020 | |
| 18 februari 2020 | Solocal Group | Frankrijk | 0,74% | 19 maart 2020 | |
| 18 februari 2020 | Europcar Mobility Group | Frankrijk | 0,00% | 20 februari 2020 | |
| 6 februari 2020 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 1,40% | ||
| 4 februari 2020 | Vallourec | Frankrijk | 1,09% | 7 april 2020 | |
| 31 januari 2020 | Tod'S SPA | Italië | 0,49% | ||
| 30 januari 2020 | Datalogic SPA | Italië | 0,41% | ||
| 21 januari 2020 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 1,37% | ||
| 21 januari 2020 | Obrascon Huarte Lain, S.A. | Spanje | 0,68% | ||
| 21 januari 2020 | Europcar Mobility Group | Frankrijk | 0,54% | 20 februari 2020 | |
| 7 januari 2020 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 1,24% | ||
| 13 december 2019 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,96% | ||
| 12 december 2019 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,75% | ||
| 11 december 2019 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,54% | ||
| 29 oktober 2019 | Neinor Homes, S.A. | Spanje | 0,43% | ||
| 25 oktober 2019 | Viscofan, S.A. | Spanje | 0,49% | ||
| 8 oktober 2019 | Mercialys | Frankrijk | 0,51% | 24 februari 2020 | |
| 12 september 2019 | Neinor Homes, S.A. | Spanje | 0,56% | ||
| 10 september 2019 | Viscofan, S.A. | Spanje | 0,60% | ||
| 3 september 2019 | Viscofan, S.A. | Spanje | 0,55% | ||
| 29 augustus 2019 | Datalogic SPA | Italië | 0,59% | ||
| 28 augustus 2019 | Datalogic SPA | Italië | 0,61% | ||
| 9 augustus 2019 | Datalogic SPA | Italië | 0,51% | ||
| 6 augustus 2019 | Solaria Energia y Medioambiente, S.A. | Spanje | 0,58% | ||
| 1 augustus 2019 | Neinor Homes, S.A. | Spanje | 0,60% | ||
| 18 juli 2019 | NCC Aktiebolag | Zweden | 0,79% | 18 juli 2019 | |
| 14 juni 2019 | Vallourec | Frankrijk | 0,49% | 18 juni 2019 | |
| 4 juni 2019 | Vallourec | Frankrijk | 0,50% | 18 juni 2019 | |
| 28 mei 2019 | Boozt AB | Zweden | 0,81% | 28 mei 2019 | |
| 21 mei 2019 | Leovegas AB (publ) | Zweden | 0,00% | ||
| 17 mei 2019 | Leovegas AB (Publ) | Zweden | 0,56% | ||
| 16 mei 2019 | Neinor Homes, S.A. | Spanje | 0,77% | ||
| 13 mei 2019 | Raysearch Laboratories AB (publ) | Zweden | 0,00% | ||
| 10 mei 2019 | Raysearch Laboratories AB (Publ) | Zweden | 0,50% | ||
| 9 mei 2019 | Raysearch Laboratories AB (Publ) | Zweden | 0,74% | ||
| 2 mei 2019 | Gima TT SPA | Italië | 0,43% | ||
| 25 april 2019 | Neinor Homes, S.A. | Spanje | 0,84% | ||
| 25 april 2019 | Haldex Aktiebolag | Zweden | 0,00% | ||
| 24 april 2019 | Nexans | Frankrijk | 0,49% | 26 april 2019 | |
| 23 april 2019 | Nexans | Frankrijk | 0,52% | 26 april 2019 | |
| 10 april 2019 | Tod'S SPA | Italië | 0,51% | ||
| 10 april 2019 | Elior Group | Frankrijk | 0,47% | 12 april 2019 | |
| 1 april 2019 | Nexans | Frankrijk | 0,64% | 26 april 2019 | |
| 1 april 2019 | Elior Group | Frankrijk | 0,52% | 12 april 2019 | |
| 19 maart 2019 | Elior Group | Frankrijk | 0,69% | 12 april 2019 | |
| 18 maart 2019 | Gima TT SPA | Italië | 0,64% | ||
| 8 maart 2019 | Nexans | Frankrijk | 0,88% | 26 april 2019 | |
| 8 maart 2019 | Haldex Aktiebolag | Zweden | 0,54% | ||
| 5 maart 2019 | Nexans | Frankrijk | 0,97% | 26 april 2019 |
De kolom AMF opent de melding die het fonds zelf heeft ingediend, op de site van de toezichthouder. Documenten gelezen voor posities tot en met 26 augustus 2026.
1.366 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
- Arrowstreet Capital, Limited Partnership 4 bedrijven gemeen
- Marshall Wace LLP 4 bedrijven gemeen
- Capital Fund Management SA 3 bedrijven gemeen
- AKO Capital LLP 2 bedrijven gemeen
- AQR Capital Management, LLC 2 bedrijven gemeen
- Capital Fund Management 2 bedrijven gemeen
- Citadel Advisors LLC 2 bedrijven gemeen
- D. E. Shaw & Co., L.P. 2 bedrijven gemeen
- Kintbury Capital LLP 2 bedrijven gemeen
- PDT Partners, LLC 2 bedrijven gemeen
- Two Sigma Investments, LP 2 bedrijven gemeen
- AHL Partners LLP 1 bedrijf gemeen
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Jpmorgan Asset Management (UK) Limited, gegevens van 4 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/jpmorgan-asset-management-uk-limited?page=15