Home / Fondsen / Contour Asset Management LLC
Contour Asset Management LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| Publicis Groupe SA | Frankrijk | 1,00% | 8 september 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Contour Asset Management LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
127 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 21 september 2018 | Intertek Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 11 september 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,58% | |
| 2 augustus 2018 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,40% | |
| 20 juni 2018 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,37% | |
| 18 mei 2018 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,40% | |
| 9 mei 2018 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,34% | |
| 11 april 2018 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,20% | |
| 10 april 2018 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,12% | |
| 23 maart 2018 | Intertek Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,70% | |
| 13 maart 2018 | Intertek Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 9 maart 2018 | Intertek Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,56% | |
| 4 december 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,05% | |
| 12 september 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,13% | |
| 29 juni 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,08% | |
| 12 juni 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,13% | |
| 15 mei 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,00% | |
| 3 april 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,91% | |
| 2 maart 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,88% | |
| 24 februari 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,91% | |
| 20 januari 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,86% | |
| 19 januari 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,74% | |
| 16 januari 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,64% | |
| 13 januari 2017 | Rightmove PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 10 november 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 0,48% | |
| 2 november 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 0,59% | |
| 28 oktober 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 0,75% | |
| 27 oktober 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 0,82% | |
| 23 oktober 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 0,92% | |
| 6 oktober 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 1,07% | |
| 5 oktober 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 0,00% | |
| 13 juli 2015 | AO World PLC ORD | Verenigd Koninkrijk | 0,41% | |
| 10 juli 2015 | AO World PLC ORD | Verenigd Koninkrijk | 0,53% | |
| 7 juli 2015 | AO World PLC ORD | Verenigd Koninkrijk | 0,71% | |
| 11 mei 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 1,41% | |
| 9 april 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 1,56% | |
| 9 april 2015 | Asos PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,45% | |
| 8 april 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 1,46% | |
| 30 maart 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 1,35% | |
| 27 maart 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 1,29% | |
| 26 maart 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 1,16% | |
| 25 maart 2015 | Yoox Net-A-Porter Group SPA | Italië | 0,77% | |
| 2 maart 2015 | Asos PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 8 januari 2015 | AO World PLC ORD | Verenigd Koninkrijk | 0,81% | |
| 7 januari 2015 | Boohoo.com PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 6 januari 2015 | Boohoo.com PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,63% | |
| 5 januari 2015 | Boohoo.com PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,73% | |
| 19 september 2014 | Boohoo.com PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,86% | |
| 5 september 2014 | Just EAT PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,47% | |
| 3 september 2014 | Just EAT PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,56% | |
| 28 augustus 2014 | Boohoo.com PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,70% | |
127 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Contour Asset Management LLC, gegevens van 8 september 2026, https://www.quivad.be/detenteur/contour-asset-management-llc?page=2