Home / Fondsen / Syquant Capital
Syquant Capital
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| Porr AG | Oostenrijk | 0,50% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Syquant Capital hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
493 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 29 oktober 2018 | TELE2 AB | Zweden | 6,22% | |
| 26 oktober 2018 | TELE2 AB | Zweden | 4,81% | |
| 26 oktober 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,60% | 7 december 2018 |
| 25 oktober 2018 | TELE2 AB | Zweden | 3,64% | |
| 24 oktober 2018 | TELE2 AB | Zweden | 2,90% | |
| 19 oktober 2018 | TELE2 AB | Zweden | 1,91% | |
| 19 oktober 2018 | Caretech Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,36% | |
| 10 oktober 2018 | TELE2 AB | Zweden | 1,85% | |
| 10 oktober 2018 | Caretech Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 3 oktober 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,56% | 7 december 2018 |
| 28 september 2018 | Essilor International | Frankrijk | 0,95% | 7 december 2018 |
| 28 september 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,95% | 7 december 2018 |
| 26 september 2018 | Essilor International | Frankrijk | 0,89% | 7 december 2018 |
| 26 september 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,89% | 7 december 2018 |
| 25 september 2018 | TELE2 AB | Zweden | 1,73% | |
| 25 september 2018 | Essilor International | Frankrijk | 0,90% | 7 december 2018 |
| 25 september 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,90% | 7 december 2018 |
| 21 september 2018 | TELE2 AB | Zweden | 1,57% | |
| 12 september 2018 | Tele2 AB | Zweden | 1,41% | |
| 13 augustus 2018 | Tele2 AB | Zweden | 0,83% | |
| 13 augustus 2018 | Essilor International | Frankrijk | 0,81% | 7 december 2018 |
| 13 augustus 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,81% | 7 december 2018 |
| 24 juli 2018 | Tele2 AB | Zweden | 0,72% | |
| 19 juli 2018 | Tele2 AB | Zweden | 0,60% | |
| 12 juli 2018 | Essilor International | Frankrijk | 0,72% | 7 december 2018 |
| 12 juli 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,72% | 7 december 2018 |
| 20 juni 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 14 juni 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,61% | |
| 8 juni 2018 | Essilor International | Frankrijk | 0,61% | 7 december 2018 |
| 8 juni 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,61% | 7 december 2018 |
| 1 juni 2018 | Essilor International | Frankrijk | 0,53% | 7 december 2018 |
| 1 juni 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,53% | 7 december 2018 |
| 31 mei 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,21% | |
| 29 mei 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,07% | |
| 17 mei 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,92% | |
| 15 mei 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,80% | |
| 10 mei 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,74% | |
| 8 mei 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,97% | |
| 2 mei 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,22% | |
| 30 april 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,18% | |
| 27 april 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,06% | |
| 26 april 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,01% | |
| 24 april 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,84% | |
| 17 april 2018 | Informa PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 29 maart 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 29 maart 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 23 maart 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,16% | |
| 23 maart 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,16% | |
| 9 oktober 2017 | Wood Group (john) PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 6 oktober 2017 | Wood Group (john) PLC | Verenigd Koninkrijk | 3,53% | |
493 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Syquant Capital, gegevens van 12 oktober 2026, https://www.quivad.be/detenteur/syquant-capital?page=8