Home / Fondsen / Steadfast Capital Management LP.
Steadfast Capital Management LP.
Alle shortposities die dit fonds heeft gemeld, markt voor markt.
Dit fonds meldt vandaag geen open shortpositie.
De bewegingen op Steadfast Capital Management LP. hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie | Melding |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 juli 2021 | Atos SE | Frankrijk | 0,18% | 15 juli 2021 | |
| 13 juli 2021 | Atos Group | Frankrijk | 0,18% | 15 juli 2021 | |
| 1 april 2021 | Atos SE | Frankrijk | 0,50% | 15 juli 2021 | |
| 1 april 2021 | Atos Group | Frankrijk | 0,50% | 15 juli 2021 | |
| 11 januari 2021 | Atos SE | Frankrijk | 0,26% | 13 januari 2021 | |
| 11 januari 2021 | Atos Group | Frankrijk | 0,26% | 13 januari 2021 | |
| 8 januari 2021 | Atos SE | Frankrijk | 0,59% | 13 januari 2021 | |
| 8 januari 2021 | Atos Group | Frankrijk | 0,59% | 13 januari 2021 | |
| 7 januari 2021 | Atos SE | Frankrijk | 0,86% | 13 januari 2021 | |
| 7 januari 2021 | Atos Group | Frankrijk | 0,86% | 13 januari 2021 | |
| 27 november 2020 | Unibail-Rodamco-Westfield SE | Nederland | 0,43% | ||
| 16 november 2020 | Atos SE | Frankrijk | 0,99% | 13 januari 2021 | |
| 16 november 2020 | Atos Group | Frankrijk | 0,99% | 13 januari 2021 | |
| 23 oktober 2020 | Unibail-Rodamco-Westfield SE | Nederland | 0,70% | ||
| 22 oktober 2020 | Atos SE | Frankrijk | 1,03% | 13 januari 2021 | |
| 22 oktober 2020 | Atos Group | Frankrijk | 1,03% | 13 januari 2021 | |
| 22 oktober 2020 | Unibail-Rodamco-Westfield SE | Nederland | 0,60% | ||
| 12 juni 2020 | Atos SE | Frankrijk | 0,91% | 13 januari 2021 | |
| 12 juni 2020 | Atos Group | Frankrijk | 0,91% | 13 januari 2021 | |
| 29 april 2020 | Atos SE | Frankrijk | 0,89% | 13 januari 2021 | |
| 29 april 2020 | Atos Group | Frankrijk | 0,89% | 13 januari 2021 | |
| 16 maart 2020 | Publicis Groupe SA | Frankrijk | 0,57% | AMF | |
| 10 maart 2020 | Atos SE | Frankrijk | 0,95% | 13 januari 2021 | |
| 10 maart 2020 | Atos Group | Frankrijk | 0,95% | 13 januari 2021 | |
| 2 maart 2020 | Publicis Groupe SA | Frankrijk | 0,64% | AMF | |
| 5 februari 2020 | Atos SE | Frankrijk | 0,88% | 13 januari 2021 | |
| 5 februari 2020 | Atos Group | Frankrijk | 0,88% | 13 januari 2021 | |
| 7 januari 2020 | Atos SE | Frankrijk | 0,72% | 13 januari 2021 | |
| 7 januari 2020 | Atos Group | Frankrijk | 0,72% | 13 januari 2021 | |
| 6 december 2019 | Atos SE | Frankrijk | 0,62% | 13 januari 2021 | |
| 6 december 2019 | Atos Group | Frankrijk | 0,62% | 13 januari 2021 | |
| 26 april 2019 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,37% | ||
| 23 april 2019 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,57% | ||
| 16 oktober 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,66% | ||
| 8 oktober 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,02% | ||
| 4 oktober 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,93% | ||
| 3 oktober 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,83% | ||
| 2 oktober 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,71% | ||
| 13 september 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,66% | ||
| 7 juni 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,84% | ||
| 6 juni 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,74% | ||
| 5 juni 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,65% | ||
| 4 juni 2018 | Pearson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,52% | ||
| 26 februari 2018 | PROSIEBENSAT.1 Media AG | Duitsland | 0,49% | ||
| 23 februari 2018 | PROSIEBENSAT.1 Media AG | Duitsland | 0,62% | ||
| 12 januari 2018 | PROSIEBENSAT.1 Media AG | Duitsland | 0,72% | ||
| 28 december 2017 | PROSIEBENSAT.1 Media AG | Duitsland | 0,66% | ||
| 12 december 2017 | PROSIEBENSAT.1 Media AG | Duitsland | 0,51% | ||
| 6 juni 2017 | Wirecard AG | Duitsland | 0,49% | ||
| 2 juni 2017 | Wirecard AG | Duitsland | 0,75% |
De kolom AMF opent de melding die het fonds zelf heeft ingediend, op de site van de toezichthouder. Documenten gelezen voor posities tot en met 26 augustus 2026.
266 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Steadfast Capital Management LP., gegevens van 13 juli 2021, https://www.quivad.be/detenteur/steadfast-capital-management-lp