Home / Fondsen / Point72 Asset Management, L.P.
Point72 Asset Management, L.P.
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Volgen via RSS
De bewegingen op Point72 Asset Management, L.P. hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
906 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 8 november 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,10% | |
| 7 november 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,04% | |
| 2 november 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,31% | |
| 27 oktober 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,28% | |
| 17 oktober 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,17% | |
| 13 oktober 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,20% | |
| 11 oktober 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,18% | |
| 10 oktober 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,21% | |
| 29 september 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,32% | |
| 16 september 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,20% | |
| 7 september 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,10% | |
| 2 september 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,05% | |
| 23 augustus 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,91% | |
| 19 augustus 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,87% | |
| 15 augustus 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,94% | |
| 11 augustus 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,89% | |
| 3 augustus 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,99% | |
| 28 juli 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,08% | |
| 25 juli 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,19% | |
| 12 juli 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,28% | |
| 11 juli 2016 | Livanova PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,08% | 11 juli 2016 |
| 8 juli 2016 | Livanova PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,94% | |
| 7 juli 2016 | Livanova PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,84% | |
| 6 juli 2016 | Livanova PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,75% | |
| 30 juni 2016 | Livanova PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 14 juni 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,10% | |
| 7 juni 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 1,01% | |
| 3 juni 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,91% | |
| 25 mei 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,80% | |
| 19 mei 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,72% | |
| 17 mei 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,66% | |
| 9 mei 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,50% | |
| 11 april 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,48% | |
| 5 april 2016 | Altisource Portfolio Solutions SA | Duitsland | 0,57% | |
| 29 maart 2016 | Mobileye N.V. | Duitsland | 0,84% | |
| 18 maart 2016 | Mobileye N.V. | Duitsland | 0,72% | |
| 17 maart 2016 | Mobileye N.V. | Duitsland | 0,66% | |
| 15 maart 2016 | Mobileye N.V. | Duitsland | 0,51% | |
| 29 februari 2016 | Vallourec | Frankrijk | 0,46% | 2 maart 2016 |
| 1 februari 2016 | Vallourec | Frankrijk | 0,53% | 2 maart 2016 |
| 27 januari 2016 | Mobileye N.V. | Duitsland | 0,44% | |
| 22 januari 2016 | Mobileye N.V. | Duitsland | 0,59% | |
| 20 januari 2016 | Mobileye N.V. | Duitsland | 0,66% | |
| 19 januari 2016 | Mobileye N.V. | Duitsland | 0,71% | |
| 14 januari 2016 | Mobileye N.V. | Duitsland | 0,64% | |
| 12 januari 2016 | Mobileye N.V. | Duitsland | 0,50% | |
| 10 november 2015 | Cellectis | Frankrijk | 0,43% | 12 november 2015 |
| 6 november 2015 | Cellectis | Frankrijk | 0,57% | 12 november 2015 |
| 5 augustus 2015 | Ashtead Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,45% | |
| 30 juli 2015 | Ashtead Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,53% | |
906 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Point72 Asset Management, L.P., gegevens van 29 oktober 2026, https://www.quivad.be/detenteur/point72-asset-management-l-p?page=17