Home / Fondsen / Perbak Capital Partners LLP
Perbak Capital Partners LLP
Alle shortposities die dit fonds heeft gemeld, markt voor markt.
Dit fonds meldt vandaag geen open shortpositie.
De bewegingen op Perbak Capital Partners LLP hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|---|---|---|---|
| 20 april 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,48% | |
| 17 april 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,54% | |
| 10 april 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,69% | |
| 1 april 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,78% | |
| 30 maart 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,86% | |
| 27 maart 2026 | Sodexo | Frankrijk | 0,44% | 31 maart 2026 |
| 26 maart 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,98% | |
| 24 maart 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 1,05% | |
| 20 maart 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 1,10% | |
| 16 maart 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 1,02% | |
| 6 maart 2026 | Sodexo | Frankrijk | 0,53% | 31 maart 2026 |
| 16 februari 2026 | Sodexo | Frankrijk | 0,49% | 18 februari 2026 |
| 28 januari 2026 | Imcd N.V. | Nederland | 0,49% | |
| 26 januari 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,91% | |
| 23 januari 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,83% | |
| 21 januari 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,74% | |
| 7 januari 2026 | Sodexo | Frankrijk | 0,50% | 18 februari 2026 |
| 2 januari 2026 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,60% | |
| 2 januari 2026 | Imcd N.V. | Nederland | 0,50% | |
| 22 december 2025 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,58% | |
| 22 december 2025 | Imcd N.V. | Nederland | 0,48% | |
| 19 december 2025 | Sodexo | Frankrijk | 0,48% | 23 december 2025 |
| 8 december 2025 | Imcd N.V. | Nederland | 0,51% | |
| 5 december 2025 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,66% | |
| 3 december 2025 | Mota-Engil, SGPS, S.A. | Portugal | 0,58% | |
| 1 december 2025 | Imcd N.V. | Nederland | 0,49% | |
| 27 november 2025 | Sodexo | Frankrijk | 0,50% | 23 december 2025 |
| 24 november 2025 | Imcd N.V. | Nederland | 0,50% | |
| 13 december 2024 | Valmet OYJ | Finland | 0,49% | |
| 10 december 2024 | Valmet OYJ | Finland | 0,59% | |
| 21 november 2024 | Valmet OYJ | Finland | 0,60% | |
| 12 november 2024 | Valmet OYJ | Finland | 0,51% | |
| 13 september 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,49% | 17 september 2024 |
| 10 september 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,50% | 17 september 2024 |
| 25 juni 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,44% | 27 juni 2024 |
| 11 juni 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,56% | 27 juni 2024 |
| 10 juni 2024 | Forvia | Frankrijk | 0,48% | 12 juni 2024 |
| 31 mei 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,66% | 27 juni 2024 |
| 22 mei 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,52% | 27 juni 2024 |
| 22 mei 2024 | Forvia | Frankrijk | 0,51% | 12 juni 2024 |
| 22 mei 2024 | NIBE Industrier AB | Zweden | 0,50% | |
| 10 mei 2024 | NIBE Industrier AB | Zweden | 0,57% | |
| 30 april 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,45% | 3 mei 2024 |
| 25 april 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,57% | 3 mei 2024 |
| 25 april 2024 | Forvia | Frankrijk | 0,56% | 12 juni 2024 |
| 9 april 2024 | Forvia | Frankrijk | 0,46% | 11 april 2024 |
| 9 april 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,43% | 11 april 2024 |
| 4 april 2024 | NIBE Industrier AB | Zweden | 0,60% | |
| 2 april 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,50% | 11 april 2024 |
| 28 maart 2024 | Valeo | Frankrijk | 0,66% | 11 april 2024 |
140 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Perbak Capital Partners LLP, gegevens van 20 april 2026, https://www.quivad.be/detenteur/perbak-capital-partners-llp