Home / Fondsen / Paloma Partners Management Company
Paloma Partners Management Company
Alle shortposities die dit fonds heeft gemeld, markt voor markt.
Volgen
Dit fonds meldt vandaag geen open shortpositie.
Volgen via RSS
De bewegingen op Paloma Partners Management Company hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
128 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 29 april 2019 | Hammerson PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 26 april 2019 | PROSIEBENSAT.1 Media AG | Duitsland | 0,69% | |
| 25 april 2019 | Osram Licht AG | Duitsland | 0,70% | |
| 25 april 2019 | PROSIEBENSAT.1 Media AG | Duitsland | 0,70% | |
| 24 april 2019 | Osram Licht AG | Duitsland | 0,65% | |
| 24 april 2019 | PROSIEBENSAT.1 Media AG | Duitsland | 0,65% | |
| 26 december 2018 | Bank of Cyprus Holdings Public Limited Company | Verenigd Koninkrijk | 0,09% | |
| 26 december 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,08% | 28 december 2018 |
| 26 december 2018 | Thomas Cook Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 21 december 2018 | Thomas Cook Group PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,18% | |
| 21 december 2018 | Bank of Cyprus Holdings Public Limited Company | Verenigd Koninkrijk | 0,73% | |
| 21 december 2018 | EssilorLuxottica | Frankrijk | 0,53% | 28 december 2018 |
| 30 november 2018 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,00% | |
| 30 november 2018 | Travis Perkins PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 26 oktober 2018 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,54% | |
| 26 oktober 2018 | Travis Perkins PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,53% | |
| 31 mei 2018 | Cobham PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,30% | |
| 31 mei 2018 | Lagardère SA | Frankrijk | 0,00% | 4 juni 2018 |
| 31 mei 2018 | Lagardere SCA | Frankrijk | 0,00% | 4 juni 2018 |
| 31 mei 2018 | IMI PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 31 mei 2018 | Getinge AB | Zweden | 0,00% | |
| 21 mei 2018 | Lagardère SA | Frankrijk | 0,74% | 4 juni 2018 |
| 21 mei 2018 | Lagardere SCA | Frankrijk | 0,74% | 4 juni 2018 |
| 16 mei 2018 | Lagardère SA | Frankrijk | 0,60% | 4 juni 2018 |
| 16 mei 2018 | Lagardere SCA | Frankrijk | 0,60% | 4 juni 2018 |
| 16 mei 2018 | Getinge AB | Zweden | 0,50% | |
| 16 mei 2018 | Capita PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,47% | |
| 15 mei 2018 | Capita PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,55% | |
| 11 mei 2018 | Capita PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,67% | |
| 10 mei 2018 | Lagardère SA | Frankrijk | 0,50% | 4 juni 2018 |
| 10 mei 2018 | Lagardere SCA | Frankrijk | 0,50% | 4 juni 2018 |
| 8 mei 2018 | Lagardère SA | Frankrijk | 0,49% | 10 mei 2018 |
| 8 mei 2018 | Lagardere SCA | Frankrijk | 0,49% | 10 mei 2018 |
| 27 april 2018 | IMI PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,51% | |
| 27 april 2018 | Cobham PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 24 april 2018 | Capita PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,57% | |
| 24 april 2018 | Lagardère SA | Frankrijk | 0,51% | 10 mei 2018 |
| 24 april 2018 | Lagardere SCA | Frankrijk | 0,51% | 10 mei 2018 |
| 24 april 2018 | Getinge AB | Zweden | 0,00% | |
| 23 april 2018 | Capita PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 17 april 2018 | Capita PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 12 april 2018 | Getinge AB | Zweden | 0,50% | |
| 11 april 2018 | Capita PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,63% | |
| 9 april 2018 | Capita PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 30 maart 2018 | Galliford TRY PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,44% | |
| 29 maart 2018 | Galliford TRY PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,59% | |
| 29 maart 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,31% | |
| 29 maart 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,31% | |
| 28 maart 2018 | Galliford TRY PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,61% | |
| 26 maart 2018 | Adient PLC | Duitsland | 0,00% | |
128 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Paloma Partners Management Company, gegevens van 21 maart 2024, https://www.quivad.be/detenteur/paloma-partners-management-company?page=2