Home / Fondsen / Marble Bar Asset Management LLP
Marble Bar Asset Management LLP
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| S&T AG | Oostenrijk | 1,38% | 27 februari 2026 |
| Elekta AB (publ) | Zweden | 0,91% | 22 september 2026 |
| Bekaert | België | 0,84% | 21 oktober 2026 |
| Viscofan, S.A. | Spanje | 0,81% | 14 oktober 2026 |
| Porr AG | Oostenrijk | 0,70% | 20 oktober 2026 |
| Tecnicas Reunidas, S.A. | Spanje | 0,62% | 14 oktober 2026 |
| Netcompany Group A/S | Denemarken | 0,56% | 2 september 2026 |
| Huhtamäki OYJ | Finland | 0,53% | 23 oktober 2026 |
| AUTO1 Group SE | Duitsland | 0,52% | 23 oktober 2026 |
| Husqvarna AB | Zweden | 0,52% | 21 oktober 2026 |
| TeamViewer SE | Duitsland | 0,52% | 23 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Marble Bar Asset Management LLP hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
725 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 17 januari 2024 | Intrum AB | Zweden | 0,90% | |
| 15 januari 2024 | Fortnox Aktiebolag | Zweden | 0,50% | |
| 9 januari 2024 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,71% | |
| 3 januari 2024 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,60% | |
| 2 januari 2024 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,54% | |
| 19 december 2023 | Intrum AB | Zweden | 0,86% | |
| 18 december 2023 | Industrie de Nora SPA | Italië | 0,90% | |
| 27 november 2023 | Industrie de Nora SPA | Italië | 0,82% | |
| 14 november 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,47% | |
| 14 november 2023 | Industrie de Nora SPA | Italië | 0,78% | |
| 14 november 2023 | Mips AB | Zweden | 0,62% | |
| 10 november 2023 | Intrum AB | Zweden | 0,73% | |
| 9 november 2023 | Industrie de Nora SPA | Italië | 0,83% | |
| 8 november 2023 | Industrie de Nora SPA | Italië | 0,78% | |
| 7 november 2023 | Intrum AB | Zweden | 0,61% | |
| 6 november 2023 | Intrum AB | Zweden | 0,55% | |
| 6 november 2023 | Mips AB | Zweden | 0,50% | |
| 3 november 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,90% | |
| 2 november 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,84% | |
| 31 oktober 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,72% | |
| 30 oktober 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,63% | |
| 27 oktober 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,57% | |
| 24 oktober 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,32% | |
| 24 oktober 2023 | Industrie de Nora SPA | Italië | 0,99% | |
| 23 oktober 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,23% | |
| 23 oktober 2023 | Industrie de Nora SPA | Italië | 1,00% | |
| 19 oktober 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,12% | |
| 19 oktober 2023 | Industrie de Nora SPA | Italië | 0,96% | |
| 18 oktober 2023 | Hexatronic Group AB | Zweden | 0,58% | |
| 17 oktober 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 1,03% | |
| 17 oktober 2023 | Industrie de Nora SPA | Italië | 1,00% | |
| 17 oktober 2023 | Hexatronic Group AB | Zweden | 0,65% | |
| 16 oktober 2023 | Hexatronic Group AB | Zweden | 0,73% | |
| 10 oktober 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,91% | |
| 5 oktober 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,71% | |
| 4 oktober 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,64% | |
| 3 oktober 2023 | Fortnox Aktiebolag | Zweden | 0,68% | |
| 29 september 2023 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,51% | |
| 28 september 2023 | Finnair OYJ | Finland | 0,49% | |
| 25 september 2023 | Finnair OYJ | Finland | 0,57% | |
| 21 september 2023 | Saras SPA Raffinerie Sarde | Italië | 0,22% | |
| 20 september 2023 | Finnair OYJ | Finland | 0,68% | |
| 20 september 2023 | Saras SPA Raffinerie Sarde | Italië | 0,57% | |
| 20 september 2023 | Citycon OYJ | Finland | 0,49% | |
| 14 september 2023 | Finnair OYJ | Finland | 0,77% | |
| 8 september 2023 | Hexatronic Group AB | Zweden | 0,89% | |
| 1 september 2023 | Hexatronic Group AB | Zweden | 0,90% | |
| 1 september 2023 | Intrum AB | Zweden | 0,58% | |
| 31 augustus 2023 | Citycon OYJ | Finland | 0,58% | |
| 24 augustus 2023 | Fortnox Aktiebolag | Zweden | 0,52% | |
725 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Marble Bar Asset Management LLP, gegevens van 23 oktober 2026, https://www.quivad.be/detenteur/marble-bar-asset-management-llp?page=6