Home / Fondsen / Highbridge Capital Management, LLC
Highbridge Capital Management, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| Evotec SE | Duitsland | 1,15% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Highbridge Capital Management, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
1.460 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 30 januari 2013 | ASM International N.V. | Nederland | 0,64% | |
| 30 januari 2013 | IVG Immobilien AG | Duitsland | 0,53% | |
| 29 januari 2013 | Nexans | Frankrijk | 0,98% | 24 juni 2013 |
| 29 januari 2013 | Mfe-Mediaforeurope N.V. | Italië | 0,82% | |
| 29 januari 2013 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,60% | |
| 29 januari 2013 | FLSmidth & Co. A/S | Denemarken | 0,60% | 29 januari 2013 |
| 25 januari 2013 | IVG Immobilien AG | Duitsland | 0,60% | |
| 25 januari 2013 | Tod'S SPA | Italië | 0,49% | |
| 24 januari 2013 | Pirelli & C. SPA | Italië | 0,99% | |
| 24 januari 2013 | FLSmidth & Co. A/S | Denemarken | 0,59% | 24 januari 2013 |
| 23 januari 2013 | IVG Immobilien AG | Duitsland | 0,50% | |
| 22 januari 2013 | Nexans | Frankrijk | 1,01% | 24 juni 2013 |
| 21 januari 2013 | Tod'S SPA | Italië | 0,58% | |
| 21 januari 2013 | Lamprell PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,53% | |
| 21 januari 2013 | K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,51% | |
| 17 januari 2013 | Pirelli & C. SPA | Italië | 1,01% | |
| 17 januari 2013 | Nexans | Frankrijk | 0,94% | 24 juni 2013 |
| 17 januari 2013 | Mfe-Mediaforeurope N.V. | Italië | 0,70% | |
| 17 januari 2013 | FLSmidth & Co. A/S | Denemarken | 0,61% | 17 januari 2013 |
| 17 januari 2013 | ASM International N.V. | Nederland | 0,55% | |
| 17 januari 2013 | Asos PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 16 januari 2013 | Mfe-Mediaforeurope N.V. | Italië | 0,65% | |
| 15 januari 2013 | AMG Critical Materials N.V. | Nederland | 0,49% | |
| 14 januari 2013 | Klöckner & CO SE | Duitsland | 1,38% | |
| 14 januari 2013 | AMG Critical Materials N.V. | Nederland | 0,57% | |
| 11 januari 2013 | Nexans | Frankrijk | 0,82% | 24 juni 2013 |
| 11 januari 2013 | Mfe-Mediaforeurope N.V. | Italië | 0,77% | |
| 11 januari 2013 | Vesuvius PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,48% | |
| 10 januari 2013 | Klöckner & CO SE | Duitsland | 1,48% | |
| 10 januari 2013 | Mfe-Mediaforeurope N.V. | Italië | 0,80% | |
| 10 januari 2013 | Tod'S SPA | Italië | 0,69% | |
| 10 januari 2013 | AMG Critical Materials N.V. | Nederland | 0,69% | |
| 10 januari 2013 | FLSmidth & Co. A/S | Denemarken | 0,52% | 10 januari 2013 |
| 10 januari 2013 | Asos PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 9 januari 2013 | AMG Critical Materials N.V. | Nederland | 0,73% | |
| 9 januari 2013 | ASM International N.V. | Nederland | 0,62% | |
| 9 januari 2013 | Mfe-Mediaforeurope N.V. | Italië | 0,51% | |
| 9 januari 2013 | Asos PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,49% | |
| 8 januari 2013 | Nexans | Frankrijk | 0,73% | 24 juni 2013 |
| 8 januari 2013 | AMG Critical Materials N.V. | Nederland | 0,69% | |
| 8 januari 2013 | Vesuvius PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 7 januari 2013 | TAG Immobilien AG | Duitsland | 1,67% | |
| 7 januari 2013 | ASM International N.V. | Nederland | 0,59% | |
| 4 januari 2013 | Tod'S SPA | Italië | 0,71% | |
| 4 januari 2013 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,70% | |
| 4 januari 2013 | Nexans | Frankrijk | 0,68% | 24 juni 2013 |
| 3 januari 2013 | Pirelli & C. SPA | Italië | 0,90% | |
| 3 januari 2013 | Asos PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 2 januari 2013 | Klöckner & CO SE | Duitsland | 1,52% | |
| 31 december 2012 | PostNL N.V. | Nederland | 0,49% | |
1.460 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Highbridge Capital Management, LLC, gegevens van 12 oktober 2026, https://www.quivad.be/detenteur/highbridge-capital-management-llc?page=26