Home / Fondsen / Highbridge Capital Management, LLC
Highbridge Capital Management, LLC
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
Volgen
Open shortposities, de zwaarste eerst.| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds |
|---|
| Evotec SE | Duitsland | 1,15% | 12 oktober 2026 |
Volgen via RSS
De bewegingen op Highbridge Capital Management, LLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
1.460 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 17 april 2013 | Nexans | Frankrijk | 0,93% | 24 juni 2013 |
| 17 april 2013 | Aixtron SE | Duitsland | 0,86% | |
| 17 april 2013 | Lamprell PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,80% | |
| 17 april 2013 | Kuka Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,63% | |
| 17 april 2013 | Outotec OYJ | Finland | 0,50% | |
| 16 april 2013 | Aixtron SE | Duitsland | 0,96% | |
| 16 april 2013 | Neopost S.A. | Frankrijk | 0,52% | 12 juli 2013 |
| 16 april 2013 | Quadient S.A. | Frankrijk | 0,52% | 12 juli 2013 |
| 16 april 2013 | Groupe Steria SCA | Frankrijk | 0,43% | 18 april 2013 |
| 15 april 2013 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 1,22% | |
| 15 april 2013 | Outotec OYJ | Finland | 0,68% | |
| 15 april 2013 | TUI AG | Duitsland | 0,56% | |
| 12 april 2013 | Aixtron SE | Duitsland | 1,09% | |
| 12 april 2013 | Kuka Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,78% | |
| 12 april 2013 | Pirelli & C. SPA | Italië | 0,67% | |
| 12 april 2013 | Groupe Steria SCA | Frankrijk | 0,58% | 18 april 2013 |
| 12 april 2013 | Deutz Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,56% | |
| 11 april 2013 | Kuka Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,83% | |
| 11 april 2013 | TUI AG | Duitsland | 0,61% | |
| 11 april 2013 | Deutsche Euroshop AG | Duitsland | 0,53% | |
| 10 april 2013 | Outotec OYJ | Finland | 0,73% | |
| 10 april 2013 | Kuka Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,70% | |
| 9 april 2013 | Aixtron SE | Duitsland | 1,19% | |
| 9 april 2013 | Nexans | Frankrijk | 1,19% | 24 juni 2013 |
| 9 april 2013 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 1,14% | |
| 9 april 2013 | Lamprell PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,71% | |
| 9 april 2013 | Groupe Steria SCA | Frankrijk | 0,60% | 18 april 2013 |
| 9 april 2013 | TUI AG | Duitsland | 0,59% | |
| 8 april 2013 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 1,08% | |
| 8 april 2013 | Pirelli & C. SPA | Italië | 0,78% | |
| 8 april 2013 | Groupe Steria SCA | Frankrijk | 0,50% | 18 april 2013 |
| 5 april 2013 | Aixtron SE | Duitsland | 1,20% | |
| 5 april 2013 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,99% | |
| 5 april 2013 | Pirelli & C. SPA | Italië | 0,80% | |
| 5 april 2013 | Kuka Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,62% | |
| 4 april 2013 | Nexans | Frankrijk | 1,25% | 24 juni 2013 |
| 4 april 2013 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,85% | |
| 4 april 2013 | Lamprell PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,69% | |
| 3 april 2013 | Aixtron SE | Duitsland | 1,11% | |
| 3 april 2013 | Pirelli & C. SPA | Italië | 0,79% | |
| 3 april 2013 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,72% | |
| 3 april 2013 | Kuka Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,50% | |
| 2 april 2013 | Nexans | Frankrijk | 1,32% | 24 juni 2013 |
| 2 april 2013 | Ssab AB | Zweden | 0,70% | |
| 2 april 2013 | Drillisch Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,68% | |
| 26 maart 2013 | Aixtron SE | Duitsland | 1,01% | |
| 26 maart 2013 | Ssab AB | Zweden | 0,62% | |
| 25 maart 2013 | Aixtron SE | Duitsland | 0,95% | |
| 25 maart 2013 | Morphosys AG | Duitsland | 0,61% | |
| 22 maart 2013 | Nexans | Frankrijk | 1,49% | 24 juni 2013 |
1.460 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Highbridge Capital Management, LLC, gegevens van 12 oktober 2026, https://www.quivad.be/detenteur/highbridge-capital-management-llc?page=23