Home / Fondsen / Clean Energy Transition LLP
Clean Energy Transition LLP
Alle shortposities die dit fonds heeft gemeld, markt voor markt.
Dit fonds meldt vandaag geen open shortpositie.
De bewegingen op Clean Energy Transition LLP hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|---|---|---|---|
| 22 december 2025 | Enagas, S.A. | Spanje | 0,46% | |
| 27 november 2025 | Enagas, S.A. | Spanje | 0,50% | |
| 7 april 2025 | Signify N.V. | Nederland | 0,40% | |
| 4 april 2025 | Signify N.V. | Nederland | 0,63% | |
| 21 maart 2025 | Signify N.V. | Nederland | 0,71% | |
| 3 maart 2025 | Signify N.V. | Nederland | 0,59% | |
| 7 februari 2025 | Rockwool A/S | Denemarken | 0,46% | 7 februari 2025 |
| 6 februari 2025 | Rockwool A/S | Denemarken | 0,53% | 6 februari 2025 |
| 3 februari 2025 | Rockwool A/S | Denemarken | 0,62% | 3 februari 2025 |
| 14 januari 2025 | Rockwool A/S | Denemarken | 0,53% | 14 januari 2025 |
| 26 september 2024 | Rockwool A/S | Denemarken | 0,47% | 26 september 2024 |
| 25 september 2024 | Rockwool A/S | Denemarken | 0,62% | 25 september 2024 |
| 19 augustus 2024 | Rockwool A/S | Denemarken | 0,71% | 19 augustus 2024 |
| 16 augustus 2024 | Rockwool A/S | Denemarken | 0,65% | 16 augustus 2024 |
| 16 augustus 2024 | Yara International | Noorwegen | 0,54% | 2 oktober 2024 |
| 7 augustus 2024 | Rockwool A/S | Denemarken | 0,50% | 7 augustus 2024 |
| 18 juni 2024 | Enagas, S.A. | Spanje | 0,61% | |
| 5 maart 2024 | Enagas, S.A. | Spanje | 0,53% | |
| 1 maart 2024 | Enagas, S.A. | Spanje | 0,63% | |
| 20 februari 2024 | Enagas, S.A. | Spanje | 0,52% | |
| 3 april 2023 | Italgas SPA | Italië | 0,49% | |
| 1 maart 2023 | Italgas SPA | Italië | 0,50% | |
| 28 november 2022 | Italgas SPA | Italië | 0,48% | |
| 17 oktober 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,48% | |
| 14 oktober 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,52% | |
| 10 oktober 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,68% | |
| 7 oktober 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,72% | |
| 23 september 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,87% | |
| 23 september 2022 | Italgas SPA | Italië | 0,57% | |
| 18 augustus 2022 | Buzzi SPA | Italië | 1,01% | |
| 17 augustus 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,96% | |
| 2 augustus 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,89% | |
| 20 juli 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,91% | |
| 11 juli 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,88% | |
| 5 juli 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,95% | |
| 24 juni 2022 | Buzzi SPA | Italië | 1,00% | |
| 9 mei 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,91% | |
| 2 mei 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,88% | |
| 25 april 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,93% | |
| 21 april 2022 | Lanxess Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,40% | |
| 19 april 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,80% | |
| 28 maart 2022 | Lanxess Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,59% | |
| 10 maart 2022 | Lanxess Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,45% | |
| 7 maart 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,78% | |
| 21 februari 2022 | Lanxess Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,67% | |
| 25 januari 2022 | Lanxess Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,73% | |
| 11 januari 2022 | Lanxess Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,66% | |
| 3 januari 2022 | Buzzi SPA | Italië | 0,80% | |
| 2 december 2021 | Buzzi SPA | Italië | 0,70% | |
| 1 december 2021 | Lanxess Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,72% |
51 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Clean Energy Transition LLP, gegevens van 22 december 2025, https://www.quivad.be/detenteur/clean-energy-transition-llp