Home / Fondsen / Blackrock Investment Management (UK) Limited
Blackrock Investment Management (UK) Limited
De shortposities die dit fonds vandaag meldt, over alle markten.
| Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Sinds | Melding |
|---|---|---|---|---|
| Valeo | Frankrijk | 2,20% | 4 november 2026 | |
| Embracer Group AB | Zweden | 2,07% | 7 oktober 2026 | |
| LANXESS Aktiengesellschaft | Duitsland | 1,84% | 2 november 2026 | |
| K+S Aktiengesellschaft | Duitsland | 1,51% | 7 oktober 2026 | |
| Télévision Française 1 | Frankrijk | 1,48% | 8 oktober 2026 | |
| Hugo Boss AG | Duitsland | 1,01% | 7 oktober 2026 | |
| Volvo Car AB | Zweden | 0,92% | 27 oktober 2026 | |
| Carrefour | Frankrijk | 0,91% | 24 juli 2026 | AMF |
| Securitas AB | Zweden | 0,91% | 26 oktober 2026 | |
| Renault | Frankrijk | 0,83% | 9 oktober 2026 | |
| Klépierre | Frankrijk | 0,73% | 7 oktober 2026 | |
| Acciona, S.A. | Spanje | 0,62% | 4 augustus 2026 | |
| Pernod Ricard | Frankrijk | 0,59% | 15 september 2026 | |
| H & M Hennes & Mauritz AB | Zweden | 0,54% | 7 oktober 2026 | |
| Beiersdorf Aktiengesellschaft | Duitsland | 0,51% | 5 juni 2026 | |
| Coffee Stain Group AB | Zweden | 0,51% | 29 mei 2026 |
De bewegingen op Blackrock Investment Management (UK) Limited hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie | Melding |
|---|---|---|---|---|---|
| 15 september 2022 | Eutelsat Communications | Frankrijk | 2,33% | 13 maart 2025 | |
| 14 september 2022 | Netcompany Group A/S | Denemarken | 1,31% | 14 september 2022 | |
| 13 september 2022 | H & M Hennes & Mauritz AB | Zweden | 0,56% | ||
| 7 september 2022 | Unibail-Rodamco-Westfield N.V. | Nederland | 0,56% | ||
| 6 september 2022 | Just EAT Takeaway.com N.V. | Nederland | 1,07% | ||
| 6 september 2022 | Umicore | België | 0,72% | ||
| 2 september 2022 | QT Group OYJ | Finland | 0,92% | ||
| 31 augustus 2022 | Eutelsat Communications | Frankrijk | 2,29% | 13 maart 2025 | |
| 29 augustus 2022 | Eutelsat Communications | Frankrijk | 2,11% | 13 maart 2025 | |
| 29 augustus 2022 | Alstom | Frankrijk | 0,60% | 27 januari 2023 | |
| 26 augustus 2022 | Ambu A/S | Denemarken | 1,42% | 26 augustus 2022 | |
| 25 augustus 2022 | Ambu A/S | Denemarken | 1,33% | 25 augustus 2022 | |
| 25 augustus 2022 | QT Group OYJ | Finland | 0,81% | ||
| 24 augustus 2022 | Wartsila OYJ ABP | Finland | 1,24% | ||
| 24 augustus 2022 | Alstom | Frankrijk | 0,50% | 27 januari 2023 | |
| 23 augustus 2022 | Wartsila OYJ ABP | Finland | 1,14% | ||
| 23 augustus 2022 | SimCorp A/S | Denemarken | 0,44% | 23 augustus 2022 | |
| 22 augustus 2022 | Umicore | België | 0,80% | ||
| 19 augustus 2022 | Umicore | België | 0,78% | ||
| 16 augustus 2022 | Kion Group AG | Duitsland | 1,15% | ||
| 16 augustus 2022 | Sinch AB (publ) | Zweden | 0,75% | ||
| 16 augustus 2022 | Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,57% | ||
| 16 augustus 2022 | Delivery Hero SE | Duitsland | 0,38% | ||
| 15 augustus 2022 | QT Group OYJ | Finland | 0,73% | ||
| 12 augustus 2022 | Netcompany Group A/S | Denemarken | 1,26% | 12 augustus 2022 | |
| 10 augustus 2022 | Umicore | België | 0,80% | ||
| 9 augustus 2022 | Ambu A/S | Denemarken | 1,29% | 9 augustus 2022 | |
| 8 augustus 2022 | Just EAT Takeaway.com N.V. | Nederland | 1,15% | ||
| 5 augustus 2022 | Ambu A/S | Denemarken | 1,34% | 5 augustus 2022 | |
| 5 augustus 2022 | TUI AG | Duitsland | 1,00% | ||
| 5 augustus 2022 | AUTO1 Group SE | Duitsland | 0,75% | ||
| 5 augustus 2022 | QT Group OYJ | Finland | 0,62% | ||
| 4 augustus 2022 | Ambu A/S | Denemarken | 1,61% | 4 augustus 2022 | |
| 4 augustus 2022 | AUTO1 Group SE | Duitsland | 0,98% | ||
| 4 augustus 2022 | Victoria PLC | Duitsland | 0,90% | ||
| 3 augustus 2022 | Casino Guichard-Perrachon | Frankrijk | 3,73% | 3 april 2024 | |
| 3 augustus 2022 | Victoria PLC | Duitsland | 0,78% | ||
| 2 augustus 2022 | Eutelsat Communications | Frankrijk | 2,03% | 13 maart 2025 | |
| 1 augustus 2022 | Eutelsat Communications | Frankrijk | 1,96% | 13 maart 2025 | |
| 1 augustus 2022 | QT Group OYJ | Finland | 0,57% | ||
| 29 juli 2022 | Eutelsat Communications | Frankrijk | 1,67% | 13 maart 2025 | |
| 29 juli 2022 | THG PLC | Duitsland | 1,20% | ||
| 28 juli 2022 | Fevertree Drinks PLC | Duitsland | 4,60% | ||
| 28 juli 2022 | Samhällsbyggnadsbolaget i Norden AB | Zweden | 0,79% | ||
| 27 juli 2022 | Eutelsat Communications | Frankrijk | 0,98% | 13 maart 2025 | |
| 25 juli 2022 | Aperam S.A. | Nederland | 0,40% | ||
| 22 juli 2022 | Just EAT Takeaway.com N.V. | Nederland | 1,26% | ||
| 22 juli 2022 | Zalando SE | Duitsland | 0,62% | ||
| 22 juli 2022 | Colruyt | België | 0,50% | ||
| 21 juli 2022 | Aperam S.A. | Nederland | 0,53% |
De kolom AMF opent de melding die het fonds zelf heeft ingediend, op de site van de toezichthouder. Documenten gelezen voor posities tot en met 26 augustus 2026.
13.221 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
De fondsen die short zitten op dezelfde bedrijven
- Citadel Advisors LLC 4 bedrijven gemeen
- Kintbury Capital LLP 3 bedrijven gemeen
- Marshall Wace LLP 3 bedrijven gemeen
- Blackrock Advisors, LLC 2 bedrijven gemeen
- Citadel Advisors Europe Limited 2 bedrijven gemeen
- D. E. Shaw & CO., L.P. 2 bedrijven gemeen
- Squarepoint OPS LLC 2 bedrijven gemeen
- AQR Capital Management, LLC 1 bedrijf gemeen
- Arrowstreet Capital, Limited Partnership 1 bedrijf gemeen
- BlackRock Institutional Trust Company, National Association 1 bedrijf gemeen
- Blackrock Financial Management INC. 1 bedrijf gemeen
- Boldhaven Management LLP 1 bedrijf gemeen
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Blackrock Investment Management (UK) Limited, gegevens van 4 november 2026, https://www.quivad.be/detenteur/blackrock-investment-management-uk-limited?page=20