Rallye
Op dit aandeel is vandaag geen shortpositie open.
Verloop van het gemelde totaal
7 september 2015 vandaag
Open posities
Vandaag meldt geen enkel fonds een shortpositie op dit aandeel. De tabel Historie van de meldingen toont de posities die er zijn geweest.
De bewegingen op Rallye hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Fonds | % van het kapitaal | Einde publicatie | Melding |
|---|---|---|---|---|
| 30 oktober 2018 | Scopia Capital Management LP | 0,60% | 16 maart 2020 | AMF |
| 22 oktober 2018 | Scopia Capital Management LP | 0,52% | 16 maart 2020 | AMF |
| 1 oktober 2018 | TT International | 0,59% | 1 februari 2019 | |
| 19 september 2018 | TT International | 0,63% | 1 februari 2019 | |
| 17 september 2018 | TT International | 0,75% | 1 februari 2019 | |
| 13 september 2018 | Lansdowne Partners (UK) LLP | 0,81% | 10 juli 2020 | |
| 3 september 2018 | Lansdowne Partners (UK) LLP | 0,72% | 10 juli 2020 | |
| 31 augustus 2018 | TT International | 0,81% | 1 februari 2019 | |
| 8 augustus 2018 | Lansdowne Partners (UK) LLP | 0,66% | 10 juli 2020 | |
| 30 juli 2018 | Lansdowne Partners (UK) LLP | 0,50% | 10 juli 2020 | |
| 26 juli 2018 | TT International | 0,70% | 1 februari 2019 | |
| 23 juli 2018 | Amia Capital LLP | 0,49% | 25 juli 2018 | |
| 11 juli 2018 | Marshall Wace LLP | 0,46% | 13 juli 2018 | |
| 21 juni 2018 | Amia Capital LLP | 0,59% | 25 juli 2018 | |
| 13 juni 2018 | Marshall Wace LLP | 0,59% | 13 juli 2018 | |
| 11 mei 2018 | Marshall Wace LLP | 0,69% | 13 juli 2018 | |
| 19 april 2018 | Marshall Wace LLP | 0,79% | 13 juli 2018 | |
| 6 april 2018 | Marshall Wace LLP | 0,80% | 13 juli 2018 | |
| 21 maart 2018 | Marshall Wace LLP | 0,71% | 13 juli 2018 | |
| 16 maart 2018 | Marshall Wace LLP | 0,65% | 13 juli 2018 | |
| 8 maart 2018 | Amia Capital LLP | 0,62% | 25 juli 2018 | |
| 6 maart 2018 | Amia Capital LLP | 0,54% | 25 juli 2018 | |
| 8 februari 2018 | Marshall Wace LLP | 0,50% | 13 juli 2018 | |
| 29 september 2017 | BG Master Fund Icav | 0,52% | 28 mei 2019 | |
| 11 januari 2017 | Cyrus Capital Partners, L.P. | 0,48% | 13 januari 2017 | |
| 17 augustus 2016 | Cyrus Capital Partners, L.P. | 0,69% | 13 januari 2017 | |
| 10 augustus 2016 | Cyrus Capital Partners, L.P. | 0,77% | 13 januari 2017 | |
| 5 augustus 2016 | Cyrus Capital Partners, L.P. | 0,86% | 13 januari 2017 | |
| 2 augustus 2016 | Cyrus Capital Partners, L.P. | 0,95% | 13 januari 2017 | |
| 6 juli 2016 | Cyrus Capital Partners, L.P. | 1,06% | 13 januari 2017 | |
| 29 juni 2016 | Cyrus Capital Partners, L.P. | 1,10% | 13 januari 2017 | |
| 7 juni 2016 | Capeview Capital LLP | 0,48% | 9 juni 2016 | |
| 3 juni 2016 | Capeview Capital LLP | 0,58% | 9 juni 2016 | |
| 30 maart 2016 | UBS Reorganisation 2023-01 Ltd | 0,49% | 1 april 2016 | |
| 15 maart 2016 | UBS Reorganisation 2023-01 Ltd | 0,67% | 1 april 2016 | |
| 26 februari 2016 | UBS Reorganisation 2023-01 Ltd | 0,73% | 1 april 2016 | |
| 18 februari 2016 | UBS Reorganisation 2023-01 Ltd | 0,61% | 1 april 2016 | |
| 15 februari 2016 | UBS Reorganisation 2023-01 Ltd | 0,53% | 1 april 2016 | |
| 21 januari 2016 | Capeview Capital LLP | 0,60% | 9 juni 2016 | |
| 21 januari 2016 | Muddy Waters Capital LLC | 0,49% | 25 januari 2016 | |
| 18 januari 2016 | Capeview Capital LLP | 0,52% | 9 juni 2016 | |
| 13 januari 2016 | Muddy Waters Capital LLC | 0,53% | 25 januari 2016 | |
| 11 januari 2016 | Muddy Waters Capital LLC | 0,68% | 25 januari 2016 | |
| 8 januari 2016 | Muddy Waters Capital LLC | 0,82% | 25 januari 2016 | |
| 6 januari 2016 | Muddy Waters Capital LLC | 0,92% | 25 januari 2016 | |
| 5 januari 2016 | Muddy Waters Capital LLC | 1,02% | 25 januari 2016 | |
| 28 december 2015 | Muddy Waters Capital LLC | 1,12% | 25 januari 2016 | |
| 23 december 2015 | Muddy Waters Capital LLC | 1,23% | 25 januari 2016 | |
| 18 december 2015 | Muddy Waters Capital LLC | 1,38% | 25 januari 2016 | |
| 17 december 2015 | Muddy Waters Capital LLC | 1,10% | 25 januari 2016 |
De kolom AMF opent de melding die het fonds zelf heeft ingediend, op de site van de toezichthouder. Documenten gelezen voor posities tot en met 26 augustus 2026.
116 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Fonds, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Andere short verkochte bedrijven in Frankrijk
- Valeo 12,22% van het kapitaal short verkocht
- Renault 11,13% van het kapitaal short verkocht
- Ubisoft Entertainment 10,68% van het kapitaal short verkocht
- Viridien 10,50% van het kapitaal short verkocht
- FDJ United 6,73% van het kapitaal short verkocht
- Abivax 5,59% van het kapitaal short verkocht
- Alstom 5,49% van het kapitaal short verkocht
- Teleperformance 5,32% van het kapitaal short verkocht
- Atos Group 4,38% van het kapitaal short verkocht
- Rémy Cointreau 4,32% van het kapitaal short verkocht
- Gaztransport et Technigaz 4,21% van het kapitaal short verkocht
- Forvia 3,99% van het kapitaal short verkocht
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Rallye, bron AMF, gegevens van 8 juli 2020, https://www.quivad.be/action/rallye?page=2