Home / Spanje / Pharma MAR, S.A.
Pharma MAR, S.A.
Shortpositie gemeld op 17 september 2026.
0,52% van het kapitaal short verkocht
1 meldend fonds
131 geregistreerde meldingen
ES0169501022 ISIN-code
Verloop van het gemelde totaal
0%0,5%1%1,5%2%
2025-13-01apr 2026jul 2026okt 2026
5 januari 2017 vandaag
Open posities
| Fonds | Twaalf maanden | % van het kapitaal | Over een jaar | Sinds |
|---|---|---|---|---|
| Deep Track Biotechnology Master Fund Ltd | 0,52% | nieuw | 17 september 2026 |
Omgekeerd: de fondsen die Pharma MAR, S.A. aanhouden Titelia
De bewegingen op Pharma MAR, S.A. hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Fonds | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|---|---|---|
| 6 maart 2023 | Arrowstreet Capital, Limited Partnership | 0,70% | |
| 2 maart 2023 | Arrowstreet Capital, Limited Partnership | 0,61% | |
| 15 februari 2023 | Arrowstreet Capital, Limited Partnership | 0,52% | |
| 18 maart 2022 | AHL Partners LLP | 0,48% | |
| 14 maart 2022 | AHL Partners LLP | 0,58% | |
| 7 maart 2022 | AHL Partners LLP | 0,69% | |
| 1 maart 2022 | AHL Partners LLP | 0,78% | |
| 23 februari 2022 | D. E. Shaw & Co., L.P. | 0,50% | |
| 22 februari 2022 | AHL Partners LLP | 0,81% | |
| 21 februari 2022 | AHL Partners LLP | 0,79% | |
| 18 februari 2022 | AHL Partners LLP | 0,80% | |
| 1 februari 2022 | AHL Partners LLP | 0,79% | |
| 31 januari 2022 | AHL Partners LLP | 0,80% | |
| 21 december 2021 | AHL Partners LLP | 0,79% | |
| 9 december 2021 | AHL Partners LLP | 0,80% | |
| 2 november 2021 | AHL Partners LLP | 0,70% | |
| 17 augustus 2021 | AHL Partners LLP | 0,60% | |
| 28 juli 2021 | Consonance Capital | 0,48% | |
| 23 juli 2021 | AHL Partners LLP | 0,52% | |
| 22 juli 2021 | Consonance Capital | 0,59% | |
| 24 juni 2021 | Consonance Capital | 0,67% | |
| 8 april 2021 | Consonance Capital | 0,73% | |
| 7 april 2021 | Consonance Capital | 0,66% | |
| 29 maart 2021 | Consonance Capital | 0,52% | |
| 21 januari 2021 | WorldQuant, LLC | 0,50% | |
| 6 januari 2021 | WorldQuant, LLC | 0,50% | |
| 11 december 2020 | Great Point Partners, LLC | 0,42% | |
| 10 december 2020 | Great Point Partners, LLC | 0,50% | |
| 3 december 2020 | Point72 Asset Management, L.P. | 0,42% | |
| 12 november 2020 | Point72 Asset Management, L.P. | 0,51% | |
| 16 oktober 2020 | Great Point Partners, LLC | 0,62% | |
| 16 juli 2020 | Great Point Partners, LLC | 0,53% | |
| 8 mei 2020 | PDT Partners, LLC | 0,49% | |
| 20 maart 2020 | Winton Capital Management | 0,45% | |
| 18 maart 2020 | Citadel Advisors LLC | 0,58% | |
| 16 maart 2020 | Citadel Advisors LLC | 0,61% | |
| 13 maart 2020 | Citadel Advisors LLC | 0,73% | |
| 13 maart 2020 | PDT Partners, LLC | 0,57% | |
| 12 maart 2020 | Citadel Advisors LLC | 0,83% | |
| 9 maart 2020 | Winton Capital Management | 0,51% | |
| 6 maart 2020 | PDT Partners, LLC | 0,61% | |
| 5 maart 2020 | PDT Partners, LLC | 0,50% | |
| 2 maart 2020 | Citadel Advisors LLC | 0,72% | |
| 28 februari 2020 | Citadel Advisors LLC | 0,62% | |
| 20 februari 2020 | Citadel Advisors LLC | 0,53% | |
| 13 februari 2020 | Citadel Advisors LLC | 0,51% | |
| 27 december 2019 | Marshall Wace LLP | 0,47% | |
| 23 december 2019 | Marshall Wace LLP | 0,55% | |
| 19 december 2019 | Marshall Wace LLP | 0,76% | |
| 13 december 2019 | Marshall Wace LLP | 0,59% |
131 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Fonds, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Andere short verkochte bedrijven in Spanje
- Solaria Energia y Medioambiente, S.A. 8,00% van het kapitaal short verkocht
- Enagas, S.A. 4,67% van het kapitaal short verkocht
- Tecnicas Reunidas, S.A. 3,91% van het kapitaal short verkocht
- Viscofan, S.A. 3,18% van het kapitaal short verkocht
- Edreams Odigeo, S.A. 3,05% van het kapitaal short verkocht
- Grifols, S.A. 1,78% van het kapitaal short verkocht
- Sacyr, S.A. 1,77% van het kapitaal short verkocht
- Cellnex Telecom, S.A. 1,59% van het kapitaal short verkocht
- Laboratorios Farmaceuticos Rovi, S.A. 1,51% van het kapitaal short verkocht
- Ence Energia y Celulosa, S.A. 1,37% van het kapitaal short verkocht
- Amper, S.A. 1,29% van het kapitaal short verkocht
- Indra Sistemas, S.A. 1,28% van het kapitaal short verkocht
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Pharma MAR, S.A., bron CNMV, gegevens van 17 september 2026, https://www.quivad.be/action/pharma-mar-s-a?page=2