Neoen
Op dit aandeel is vandaag geen shortpositie open.
Verloop van het gemelde totaal
13 december 2019 vandaag
Open posities
Vandaag meldt geen enkel fonds een shortpositie op dit aandeel. De tabel Historie van de meldingen toont de posities die er zijn geweest.
De bewegingen op Neoen hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Fonds | % van het kapitaal | Einde publicatie | Melding |
|---|---|---|---|---|
| 10 maart 2021 | Citadel Europe LLP | 1,49% | 9 november 2021 | |
| 9 maart 2021 | Millennium Capital Partners LLP | 0,68% | 8 april 2021 | |
| 5 maart 2021 | BNP Paribas SA | 1,44% | 11 februari 2022 | |
| 4 maart 2021 | D. E. Shaw & CO. (London), LLP | 0,57% | 13 april 2021 | |
| 2 maart 2021 | BNP Paribas SA | 1,39% | 11 februari 2022 | |
| 25 februari 2021 | BNP Paribas SA | 1,41% | 11 februari 2022 | |
| 25 februari 2021 | CQS (UK) LLP | 0,45% | 1 maart 2021 | AMF |
| 24 februari 2021 | BNP Paribas SA | 1,39% | 11 februari 2022 | |
| 22 februari 2021 | Millennium Capital Partners LLP | 0,71% | 8 april 2021 | |
| 16 februari 2021 | BNP Paribas SA | 1,44% | 11 februari 2022 | |
| 15 februari 2021 | Citadel Europe LLP | 1,57% | 9 november 2021 | |
| 12 februari 2021 | BNP Paribas SA | 1,33% | 11 februari 2022 | |
| 12 februari 2021 | Millennium Capital Partners LLP | 0,63% | 8 april 2021 | |
| 12 februari 2021 | Syquant Capital | 0,45% | 16 februari 2021 | |
| 11 februari 2021 | Millennium Capital Partners LLP | 0,59% | 8 april 2021 | |
| 10 februari 2021 | Millennium Capital Partners LLP | 0,61% | 8 april 2021 | |
| 9 februari 2021 | BNP Paribas SA | 1,08% | 11 februari 2022 | |
| 9 februari 2021 | Syquant Capital | 0,58% | 16 februari 2021 | |
| 9 februari 2021 | Castle Creek Arbitrage LLC | 0,52% | 16 april 2021 | |
| 28 januari 2021 | BNP Paribas SA | 0,92% | 11 februari 2022 | |
| 27 januari 2021 | BNP Paribas SA | 0,89% | 11 februari 2022 | |
| 26 januari 2021 | CQS (UK) LLP | 0,59% | 1 maart 2021 | |
| 21 januari 2021 | BNP Paribas SA | 0,92% | 11 februari 2022 | |
| 15 januari 2021 | Syquant Capital | 0,71% | 16 februari 2021 | |
| 13 januari 2021 | Citadel Europe LLP | 1,68% | 9 november 2021 | |
| 8 januari 2021 | Syquant Capital | 0,80% | 16 februari 2021 | |
| 22 december 2020 | Citadel Europe LLP | 1,51% | 9 november 2021 | |
| 4 december 2020 | BNP Paribas SA | 0,80% | 11 februari 2022 | |
| 30 november 2020 | Syquant Capital | 0,70% | 16 februari 2021 | |
| 27 november 2020 | BNP Paribas SA | 0,75% | 11 februari 2022 | |
| 25 november 2020 | Citadel Europe LLP | 1,42% | 9 november 2021 | |
| 24 november 2020 | Syquant Capital | 0,57% | 16 februari 2021 | |
| 18 november 2020 | BNP Paribas SA | 0,62% | 11 februari 2022 | |
| 12 november 2020 | Syquant Capital | 0,70% | 16 februari 2021 | |
| 11 november 2020 | Syquant Capital | 0,67% | 16 februari 2021 | |
| 28 oktober 2020 | Citadel Europe LLP | 1,39% | 9 november 2021 | |
| 14 oktober 2020 | Citadel Europe LLP | 1,40% | 9 november 2021 | |
| 22 september 2020 | Syquant Capital | 0,70% | 16 februari 2021 | |
| 17 september 2020 | Citadel Europe LLP | 1,30% | 9 november 2021 | |
| 16 september 2020 | Citadel Europe LLP | 1,29% | 9 november 2021 | |
| 16 september 2020 | Syquant Capital | 0,68% | 16 februari 2021 | |
| 4 september 2020 | CQS (UK) LLP | 0,67% | 1 maart 2021 | |
| 2 september 2020 | Citadel Europe LLP | 1,33% | 9 november 2021 | |
| 2 september 2020 | CQS (UK) LLP | 0,70% | 1 maart 2021 | |
| 1 september 2020 | Syquant Capital | 0,73% | 16 februari 2021 | |
| 27 augustus 2020 | Syquant Capital | 0,67% | 16 februari 2021 | |
| 26 augustus 2020 | Citadel Europe LLP | 1,12% | 9 november 2021 | |
| 21 juli 2020 | CQS (UK) LLP | 0,65% | 1 maart 2021 | |
| 16 juli 2020 | Citadel Europe LLP | 1,03% | 9 november 2021 | |
| 22 juni 2020 | Syquant Capital | 0,75% | 16 februari 2021 |
De kolom AMF opent de melding die het fonds zelf heeft ingediend, op de site van de toezichthouder. Documenten gelezen voor posities tot en met 26 augustus 2026.
211 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Fonds, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Andere short verkochte bedrijven in Frankrijk
- Valeo 12,22% van het kapitaal short verkocht
- Renault 11,13% van het kapitaal short verkocht
- Ubisoft Entertainment 10,74% van het kapitaal short verkocht
- Viridien 10,50% van het kapitaal short verkocht
- FDJ United 6,73% van het kapitaal short verkocht
- Alstom 6,39% van het kapitaal short verkocht
- Abivax 5,59% van het kapitaal short verkocht
- Teleperformance 5,32% van het kapitaal short verkocht
- Gaztransport et Technigaz 4,72% van het kapitaal short verkocht
- Forvia 4,38% van het kapitaal short verkocht
- Rémy Cointreau 4,25% van het kapitaal short verkocht
- Atos Group 3,79% van het kapitaal short verkocht
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Neoen, bron AMF, gegevens van 3 januari 2025, https://www.quivad.be/action/neoen?page=4