Home / Frankrijk / Établissements Maurel et Prom
Établissements Maurel et Prom
Op dit aandeel is vandaag geen shortpositie open.
Verloop van het gemelde totaal
4 februari 2013 vandaag
Open posities
Vandaag meldt geen enkel fonds een shortpositie op dit aandeel. De tabel Historie van de meldingen toont de posities die er zijn geweest.
De bewegingen op Établissements Maurel et Prom hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Fonds | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|---|---|---|
| 14 april 2016 | Citadel Advisors II LLC | 0,76% | 20 april 2016 |
| 12 april 2016 | Citadel Advisors II LLC | 0,62% | 20 april 2016 |
| 8 april 2016 | Citadel Advisors II LLC | 0,51% | 20 april 2016 |
| 26 februari 2016 | Capital Fund Management | 0,48% | 1 maart 2016 |
| 1 februari 2016 | Capital Fund Management | 0,51% | 1 maart 2016 |
| 22 januari 2016 | Capital Fund Management | 0,49% | 21 maart 2016 |
| 24 december 2015 | Capital Fund Management | 0,50% | 21 maart 2016 |
| 24 december 2015 | Ledbury Capital Partners LLP | 0,00% | 25 december 2015 |
| 23 december 2015 | Marshall Wace LLP | 0,47% | 25 december 2015 |
| 18 december 2015 | Ledbury Capital Partners LLP | 1,19% | 25 december 2015 |
| 17 december 2015 | Ledbury Capital Partners LLP | 0,85% | 25 december 2015 |
| 11 december 2015 | Marshall Wace LLP | 0,70% | 25 december 2015 |
| 10 december 2015 | Capital Fund Management | 0,80% | 21 maart 2016 |
| 10 december 2015 | Marshall Wace LLP | 0,65% | 25 december 2015 |
| 9 december 2015 | Marshall Wace LLP | 0,59% | 25 december 2015 |
| 3 december 2015 | Capital Fund Management | 0,71% | 21 maart 2016 |
| 27 november 2015 | Capital Fund Management | 0,61% | 21 maart 2016 |
| 23 november 2015 | Capital Fund Management | 0,51% | 21 maart 2016 |
| 27 oktober 2015 | Ledbury Capital Partners LLP | 0,68% | 25 december 2015 |
| 21 oktober 2015 | Ledbury Capital Partners LLP | 0,72% | 25 december 2015 |
| 7 oktober 2015 | Ledbury Capital Partners LLP | 0,82% | 25 december 2015 |
| 25 september 2015 | Ledbury Capital Partners LLP | 0,70% | 25 december 2015 |
| 17 september 2015 | AQR Capital Management, LLC | 0,47% | 21 september 2015 |
| 15 september 2015 | Ledbury Capital Partners LLP | 0,64% | 25 december 2015 |
| 11 september 2015 | Macquarie Funds Management Hong Kong Limited | 0,48% | 15 september 2015 |
| 8 september 2015 | Ledbury Capital Partners LLP | 0,50% | 25 december 2015 |
| 27 augustus 2015 | AQR Capital Management, LLC | 0,58% | 21 september 2015 |
| 27 augustus 2015 | Macquarie Funds Management Hong Kong Limited | 0,52% | 15 september 2015 |
| 3 augustus 2015 | AQR Capital Management, LLC | 0,69% | 21 september 2015 |
| 18 juni 2015 | AQR Capital Management, LLC | 0,71% | 21 september 2015 |
| 20 mei 2015 | AQR Capital Management, LLC | 0,61% | 21 september 2015 |
| 8 mei 2015 | AQR Capital Management, LLC | 0,52% | 21 september 2015 |
| 28 april 2015 | AQR Capital Management, LLC | 0,49% | 30 april 2015 |
| 17 april 2015 | AQR Capital Management, LLC | 0,51% | 30 april 2015 |
| 7 juli 2014 | BNP Paribas SA | 0,49% | 9 juli 2014 |
| 17 juni 2014 | BNP Paribas SA | 0,55% | 9 juli 2014 |
| 19 maart 2013 | Highbridge Capital Management, LLC | 0,48% | 21 maart 2013 |
| 12 maart 2013 | Highbridge Capital Management, LLC | 0,57% | 21 maart 2013 |
| 4 maart 2013 | Highbridge Capital Management, LLC | 0,67% | 21 maart 2013 |
| 27 februari 2013 | Highbridge Capital Management, LLC | 0,71% | 21 maart 2013 |
| 20 februari 2013 | Highbridge Capital Management, LLC | 0,67% | 21 maart 2013 |
| 19 februari 2013 | Highbridge Capital Management, LLC | 0,70% | 21 maart 2013 |
| 18 februari 2013 | Highbridge Capital Management, LLC | 0,66% | 21 maart 2013 |
| 15 februari 2013 | Highbridge Capital Management, LLC | 0,52% | 21 maart 2013 |
| 14 februari 2013 | BNP Paribas SA | 0,49% | 18 februari 2013 |
| 4 februari 2013 | BNP Paribas SA | 0,52% | 18 februari 2013 |
96 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Fonds, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Andere short verkochte bedrijven in Frankrijk
- Valeo 12,22% van het kapitaal short verkocht
- Renault 11,13% van het kapitaal short verkocht
- Ubisoft Entertainment 10,68% van het kapitaal short verkocht
- Viridien 10,50% van het kapitaal short verkocht
- FDJ United 6,73% van het kapitaal short verkocht
- Abivax 5,59% van het kapitaal short verkocht
- Alstom 5,49% van het kapitaal short verkocht
- Teleperformance 5,32% van het kapitaal short verkocht
- Atos Group 4,38% van het kapitaal short verkocht
- Rémy Cointreau 4,32% van het kapitaal short verkocht
- Gaztransport et Technigaz 4,21% van het kapitaal short verkocht
- Forvia 3,99% van het kapitaal short verkocht
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Établissements Maurel et Prom, bron AMF, gegevens van 28 juli 2017, https://www.quivad.be/action/etablissements-maurel-et-prom?page=2