Home / Fondsen / Sand Grove Capital Management LLP
Sand Grove Capital Management LLP
Alle shortposities die dit fonds heeft gemeld, markt voor markt.
Volgen
Dit fonds meldt vandaag geen open shortpositie.
Volgen via RSS
De bewegingen op Sand Grove Capital Management LLP hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
167 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 28 november 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 0,00% | |
| 12 november 2019 | Flutter Entertainment PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,19% | |
| 11 november 2019 | Flutter Entertainment PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,23% | |
| 4 november 2019 | Flutter Entertainment PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,39% | |
| 30 oktober 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 0,91% | |
| 23 oktober 2019 | Flutter Entertainment PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,46% | |
| 22 oktober 2019 | Flutter Entertainment PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,31% | |
| 4 oktober 2019 | Flutter Entertainment PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,00% | |
| 3 oktober 2019 | Flutter Entertainment PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,98% | |
| 2 oktober 2019 | Flutter Entertainment PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,64% | |
| 19 september 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 0,82% | |
| 13 september 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 0,73% | |
| 4 september 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 0,60% | |
| 30 augustus 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 0,55% | |
| 10 mei 2019 | Inmarsat PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 7 mei 2019 | Inmarsat PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,73% | |
| 1 maart 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 0,97% | |
| 26 februari 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 1,75% | |
| 21 februari 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 1,60% | |
| 18 februari 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 1,51% | |
| 15 februari 2019 | Distribuidora Internacional de Alimentacion, S.A. | Spanje | 1,03% | |
| 21 december 2018 | Civitas Social Housing PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 7 augustus 2018 | Civitas Social Housing PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,97% | |
| 6 augustus 2018 | Civitas Social Housing PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,82% | |
| 2 augustus 2018 | Civitas Social Housing PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,75% | |
| 19 juli 2018 | Civitas Social Housing PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,60% | |
| 17 juli 2018 | Civitas Social Housing PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,50% | |
| 24 april 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 13 april 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,99% | |
| 11 april 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 11 april 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,00% | |
| 6 april 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,89% | |
| 20 maart 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,74% | |
| 19 maart 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,87% | |
| 19 maart 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,87% | |
| 16 maart 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,57% | |
| 15 maart 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,41% | |
| 14 maart 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 2,09% | |
| 13 maart 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,88% | |
| 12 maart 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,53% | |
| 9 maart 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,75% | |
| 9 maart 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,75% | |
| 9 maart 2018 | Melrose Industries PLC | Verenigd Koninkrijk | 0,54% | |
| 8 maart 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,61% | |
| 8 maart 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,61% | |
| 23 februari 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,58% | |
| 23 februari 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,58% | |
| 13 februari 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,48% | |
| 13 februari 2018 | GVC Holdings PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,48% | |
| 12 februari 2018 | Entain PLC | Verenigd Koninkrijk | 1,38% | |
167 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Sand Grove Capital Management LLP, gegevens van 25 augustus 2026, https://www.quivad.be/detenteur/sand-grove-capital-management-llp?page=2