Home / Fondsen / Otus Capital Management
Otus Capital Management
Alle shortposities die dit fonds heeft gemeld, markt voor markt.
Volgen
Dit fonds meldt vandaag geen open shortpositie.
Volgen via RSS
De bewegingen op Otus Capital Management hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
124 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 16 mei 2018 | Bygghemma Group First AB | Zweden | 1,20% | |
| 11 mei 2018 | Bygghemma Group First AB | Zweden | 1,14% | |
| 3 mei 2018 | Bygghemma Group First AB | Zweden | 1,02% | |
| 30 april 2018 | Bygghemma Group First AB | Zweden | 0,92% | |
| 30 april 2018 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,85% | |
| 26 april 2018 | Bygghemma Group First AB | Zweden | 0,80% | |
| 25 april 2018 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,71% | |
| 18 april 2018 | DO & CO Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,90% | |
| 17 april 2018 | Bygghemma Group First AB | Zweden | 0,71% | |
| 13 april 2018 | Bygghemma Group First AB | Zweden | 0,62% | |
| 11 april 2018 | DO & CO Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,80% | |
| 10 april 2018 | Bygghemma Group First AB | Zweden | 0,54% | |
| 6 april 2018 | DO & CO Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,71% | |
| 12 maart 2018 | DO & CO Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,60% | |
| 9 maart 2018 | DO & CO Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,58% | |
| 5 maart 2018 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,60% | |
| 28 februari 2018 | AT & S Austria Technologie & Systemtechnik Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,51% | |
| 27 oktober 2017 | Nobia AB | Zweden | 0,00% | |
| 5 oktober 2017 | Nobia AB | Zweden | 0,51% | |
| 15 september 2017 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,48% | |
| 12 september 2017 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,69% | |
| 8 september 2017 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,72% | |
| 6 september 2017 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,64% | |
| 1 augustus 2017 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,51% | |
| 26 april 2017 | Nobia AB | Zweden | 0,50% | |
| 6 december 2016 | Nobia AB | Zweden | 0,60% | |
| 27 oktober 2016 | Nobia AB | Zweden | 0,54% | |
| 19 oktober 2016 | Nobia AB | Zweden | 0,64% | |
| 12 oktober 2016 | Nobia AB | Zweden | 0,58% | |
| 11 februari 2016 | Interpump Group SPA | Italië | 0,48% | |
| 10 februari 2016 | Interpump Group SPA | Italië | 0,57% | |
| 21 januari 2016 | Interpump Group SPA | Italië | 0,60% | |
| 7 januari 2016 | Interpump Group SPA | Italië | 0,52% | |
| 10 maart 2015 | Lenzing Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,49% | |
| 9 maart 2015 | Lenzing Aktiengesellschaft | Oostenrijk | 0,50% | |
| 18 februari 2015 | Buzzi SPA | Italië | 0,40% | |
| 17 februari 2015 | Buzzi SPA | Italië | 0,51% | |
| 19 januari 2015 | Bekaert | België | 0,61% | 19 februari 2015 |
| 16 januari 2015 | Buzzi SPA | Italië | 0,63% | |
| 12 januari 2015 | Bekaert | België | 0,51% | 19 januari 2015 |
| 12 augustus 2014 | Oriflame Holding AG | Zweden | 0,52% | |
| 8 juli 2014 | Eniro AB | Zweden | 0,58% | |
| 2 juli 2014 | Eniro AB | Zweden | 0,71% | |
| 29 april 2014 | Oriflame Holding AG | Zweden | 0,61% | |
| 28 april 2014 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,56% | |
| 15 april 2014 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,69% | |
| 14 april 2014 | Ence Energia y Celulosa, S.A. | Spanje | 0,78% | |
| 9 april 2014 | Eniro AB | Zweden | 0,64% | |
| 30 januari 2014 | Oriflame Holding AG | Zweden | 0,54% | |
| 24 januari 2014 | Prosegur, Compañia de Seguridad, S.A. | Spanje | 0,44% | |
124 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Otus Capital Management, gegevens van 14 maart 2024, https://www.quivad.be/detenteur/otus-capital-management?page=2