Home / Fondsen / Balyasny Asset Management LP
Balyasny Asset Management LP
Alle shortposities die dit fonds heeft gemeld, markt voor markt.
Volgen
Dit fonds meldt vandaag geen open shortpositie.
Volgen via RSS
De bewegingen op Balyasny Asset Management LP hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
167 geregistreerde meldingen van dit fonds.| Datum | Uitgevende instelling | Markt | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|
| 9 april 2025 | Noble Corporation Plc | Denemarken | 1,16% | 9 april 2025 |
| 8 april 2025 | Noble Corporation Plc | Denemarken | 1,04% | 8 april 2025 |
| 7 april 2025 | Noble Corporation Plc | Denemarken | 0,98% | 7 april 2025 |
| 4 april 2025 | Noble Corporation Plc | Denemarken | 0,82% | 4 april 2025 |
| 3 april 2025 | Noble Corporation Plc | Denemarken | 0,62% | 3 april 2025 |
| 6 maart 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,32% | |
| 26 februari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,50% | |
| 24 februari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,47% | |
| 20 februari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,55% | |
| 18 februari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,61% | |
| 12 februari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,58% | |
| 5 februari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,61% | |
| 27 januari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,51% | |
| 17 januari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,48% | |
| 15 januari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,51% | |
| 14 januari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,49% | |
| 10 januari 2025 | ST Microelectronics NV | Italië | 0,50% | |
| 4 september 2024 | Noble Corporation Plc | Denemarken | 0,28% | 4 september 2024 |
| 3 september 2024 | Noble Corporation Plc | Denemarken | 0,63% | 3 september 2024 |
| 29 augustus 2024 | Noble Corporation Plc | Denemarken | 0,52% | 29 augustus 2024 |
| 26 juli 2022 | Banco de Sabadell, S.A. | Spanje | 0,45% | |
| 25 juli 2022 | Banco de Sabadell, S.A. | Spanje | 0,51% | |
| 4 februari 2019 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,44% | |
| 31 januari 2019 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,56% | |
| 30 januari 2019 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,71% | |
| 11 december 2018 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,63% | |
| 20 november 2018 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,56% | |
| 13 november 2018 | Lakefront Biotherapeutics NV | Nederland | 0,47% | |
| 12 november 2018 | Lakefront Biotherapeutics NV | Nederland | 0,51% | |
| 8 november 2018 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,49% | |
| 5 november 2018 | Wereldhave N.V. | Nederland | 0,50% | |
| 9 februari 2018 | Flow Traders Ltd. | Nederland | 0,00% | |
| 7 februari 2018 | Flow Traders Ltd. | Nederland | 1,01% | |
| 6 februari 2018 | Flow Traders Ltd. | Nederland | 0,99% | |
| 11 januari 2018 | Flow Traders Ltd. | Nederland | 0,50% | |
| 22 februari 2017 | Tele2 AB | Zweden | 0,52% | |
| 17 februari 2017 | Tele2 AB | Zweden | 0,64% | |
| 26 januari 2017 | Tele2 AB | Zweden | 0,75% | |
| 24 januari 2017 | Tele2 AB | Zweden | 0,62% | |
| 9 januari 2017 | Tele2 AB | Zweden | 0,51% | |
| 4 januari 2016 | Fomento de Construcciones y Contratas, S.A. | Spanje | 0,48% | |
| 30 december 2015 | Fomento de Construcciones y Contratas, S.A. | Spanje | 0,50% | |
| 11 december 2015 | Obrascon Huarte Lain, S.A. | Spanje | 0,35% | |
| 7 december 2015 | Obrascon Huarte Lain, S.A. | Spanje | 0,54% | |
| 1 april 2015 | Gtech SPA | Italië | 0,06% | |
| 17 maart 2015 | Gtech SPA | Italië | 0,55% | |
| 13 maart 2015 | Gtech SPA | Italië | 0,68% | |
| 12 maart 2015 | Gtech SPA | Italië | 0,80% | |
| 11 maart 2015 | Gtech SPA | Italië | 0,97% | |
| 10 maart 2015 | Gtech SPA | Italië | 1,05% | |
167 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Uitgevende instelling, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Balyasny Asset Management LP, gegevens van 10 juni 2026, https://www.quivad.be/detenteur/balyasny-asset-management-lp?page=3