Home / Verenigd Koninkrijk / Tate & Lyle PLC
Tate & Lyle PLC
Op dit aandeel is vandaag geen shortpositie open.
Verloop van het gemelde totaal
11 september 2014 vandaag
Open posities
Vandaag meldt geen enkel fonds een shortpositie op dit aandeel. De tabel Historie van de meldingen toont de posities die er zijn geweest.
De bewegingen op Tate & Lyle PLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Fonds | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|---|---|---|
| 24 juni 2022 | Citadel Advisors LLC | 0,49% | |
| 17 juni 2022 | Citadel Advisors LLC | 0,51% | |
| 16 juni 2022 | Citadel Advisors LLC | 0,49% | |
| 10 juni 2022 | Citadel Advisors LLC | 0,54% | |
| 9 juni 2022 | Marshall Wace LLP | 0,43% | |
| 1 juni 2022 | Marshall Wace LLP | 0,59% | |
| 26 mei 2022 | Marshall Wace LLP | 0,60% | |
| 25 mei 2022 | Marshall Wace LLP | 0,59% | |
| 16 mei 2022 | Marshall Wace LLP | 0,61% | |
| 11 mei 2022 | Marshall Wace LLP | 0,53% | |
| 20 april 2022 | Marshall Wace LLP | 0,48% | |
| 8 april 2022 | Marshall Wace LLP | 0,57% | |
| 1 april 2022 | Marshall Wace LLP | 0,66% | |
| 14 maart 2022 | Marshall Wace LLP | 0,71% | |
| 4 maart 2022 | Marshall Wace LLP | 0,62% | |
| 24 februari 2022 | Marshall Wace LLP | 0,52% | |
| 13 januari 2022 | GLG Partners LP | 0,43% | |
| 17 december 2021 | GLG Partners LP | 0,50% | |
| 26 april 2021 | POINT72 Europe (london) LLP | 0,46% | |
| 23 april 2021 | POINT72 Europe (london) LLP | 0,52% | |
| 1 maart 2021 | POINT72 Europe (london) LLP | 0,38% | |
| 26 februari 2021 | POINT72 Europe (london) LLP | 0,52% | |
| 25 februari 2021 | POINT72 Europe (london) LLP | 0,69% | |
| 28 januari 2021 | POINT72 Europe (london) LLP | 0,71% | |
| 22 januari 2021 | POINT72 Europe (london) LLP | 0,62% | |
| 20 januari 2021 | POINT72 Europe (london) LLP | 0,51% | |
| 25 maart 2020 | Marshall Wace LLP | 0,40% | |
| 24 maart 2020 | Marshall Wace LLP | 0,54% | |
| 23 maart 2020 | Marshall Wace LLP | 0,67% | |
| 19 maart 2020 | Marshall Wace LLP | 0,79% | |
| 16 maart 2020 | Marshall Wace LLP | 0,89% | |
| 9 maart 2020 | Marshall Wace LLP | 0,99% | |
| 2 maart 2020 | Marshall Wace LLP | 1,08% | |
| 21 februari 2020 | Marshall Wace LLP | 1,18% | |
| 11 februari 2020 | Marshall Wace LLP | 1,29% | |
| 28 januari 2020 | Marshall Wace LLP | 1,39% | |
| 15 januari 2020 | Marshall Wace LLP | 1,41% | |
| 8 januari 2020 | Marshall Wace LLP | 1,32% | |
| 6 januari 2020 | Marshall Wace LLP | 1,24% | |
| 13 december 2019 | Marshall Wace LLP | 1,15% | |
| 11 december 2019 | Marshall Wace LLP | 1,09% | |
| 28 november 2019 | Marshall Wace LLP | 1,10% | |
| 19 november 2019 | Marshall Wace LLP | 1,02% | |
| 14 november 2019 | Marshall Wace LLP | 0,93% | |
| 14 november 2019 | GLG Partners LP | 0,47% | |
| 13 november 2019 | Marshall Wace LLP | 0,89% | |
| 8 november 2019 | GLG Partners LP | 0,59% | |
| 7 november 2019 | Marshall Wace LLP | 0,99% | |
| 4 november 2019 | Marshall Wace LLP | 1,29% | |
| 1 november 2019 | D1 Capital Partners LP | 0,48% |
254 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Fonds, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Andere short verkochte bedrijven in het Verenigd Koninkrijk
- Ceres Power Holdings PLC 18,71% van het kapitaal short verkocht
- Yellow Cake PLC 16,39% van het kapitaal short verkocht
- Ibstock PLC 13,82% van het kapitaal short verkocht
- Vistry Group PLC 12,94% van het kapitaal short verkocht
- Breedon Group Plc 12,37% van het kapitaal short verkocht
- Crest Nicholson Holdings PLC 12,24% van het kapitaal short verkocht
- WH Smith PLC 12,24% van het kapitaal short verkocht
- Rightmove PLC 10,90% van het kapitaal short verkocht
- Weir Group Plc(The) 10,48% van het kapitaal short verkocht
- Chemring Group PLC 10,39% van het kapitaal short verkocht
- Capita PLC 10,36% van het kapitaal short verkocht
- Ocado Group PLC 10,24% van het kapitaal short verkocht
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Tate & Lyle PLC, bron FCA, gegevens van 24 juni 2022, https://www.quivad.be/action/tate-lyle-plc