Home / Verenigd Koninkrijk / Centamin PLC
Centamin PLC
Op dit aandeel is vandaag geen shortpositie open.
Verloop van het gemelde totaal
28 oktober 2014 vandaag
Open posities
Vandaag meldt geen enkel fonds een shortpositie op dit aandeel. De tabel Historie van de meldingen toont de posities die er zijn geweest.
De bewegingen op Centamin PLC hoogstens eenmaal per dag per mail ontvangen.
U hoeft geen account aan te maken. U geeft een adres op, u bevestigt het via een link, en elk bericht bevat een link om te stoppen.
Historie van de meldingen
| Datum | Fonds | % van het kapitaal | Einde publicatie |
|---|---|---|---|
| 30 april 2019 | Worldquant LLC | 0,59% | |
| 24 april 2019 | Worldquant LLC | 0,60% | |
| 24 april 2019 | Voleon Capital Management LP | 0,54% | |
| 23 april 2019 | Worldquant LLC | 0,58% | |
| 16 april 2019 | Worldquant LLC | 0,60% | |
| 9 april 2019 | Worldquant LLC | 0,59% | |
| 21 maart 2019 | Worldquant LLC | 0,69% | |
| 20 maart 2019 | Worldquant LLC | 0,70% | |
| 15 maart 2019 | Worldquant LLC | 0,68% | |
| 8 maart 2019 | Worldquant LLC | 0,72% | |
| 8 maart 2019 | Voleon Capital Management LP | 0,49% | |
| 6 maart 2019 | Worldquant LLC | 0,61% | |
| 5 maart 2019 | Worldquant LLC | 0,57% | |
| 25 februari 2019 | Voleon Capital Management LP | 0,53% | |
| 21 februari 2019 | Voleon Capital Management LP | 0,49% | |
| 20 februari 2019 | Voleon Capital Management LP | 0,50% | |
| 20 november 2018 | Worldquant LLC | 0,48% | |
| 16 november 2018 | Worldquant LLC | 0,57% | |
| 13 september 2017 | FIL Investments International | 0,06% | |
| 12 september 2017 | FIL Investments International | 0,52% | |
| 11 september 2017 | FIL Investments International | 0,75% | |
| 8 september 2017 | FIL Investments International | 0,88% | |
| 14 augustus 2017 | FIL Investments International | 0,92% | |
| 9 augustus 2017 | FIL Investments International | 0,84% | |
| 8 augustus 2017 | FIL Investments International | 0,71% | |
| 3 augustus 2017 | FIL Investments International | 0,60% | |
| 31 juli 2017 | FIL Investments International | 0,51% | |
| 16 februari 2017 | Marshall Wace LLP | 0,48% | |
| 10 februari 2017 | Marshall Wace LLP | 0,57% | |
| 8 februari 2017 | Marshall Wace LLP | 0,69% | |
| 6 februari 2017 | Marshall Wace LLP | 0,86% | |
| 2 februari 2017 | D. E. Shaw & CO. LP | 0,48% | |
| 27 januari 2017 | D. E. Shaw & CO. LP | 0,50% | |
| 23 januari 2017 | D. E. Shaw & CO. LP | 0,49% | |
| 19 januari 2017 | D. E. Shaw & CO. LP | 0,50% | |
| 18 januari 2017 | Marshall Wace LLP | 0,91% | |
| 18 januari 2017 | D. E. Shaw & CO. LP | 0,49% | |
| 11 januari 2017 | Marshall Wace LLP | 0,85% | |
| 11 januari 2017 | D. E. Shaw & CO. LP | 0,50% | |
| 6 januari 2017 | D. E. Shaw & CO. LP | 0,48% | |
| 5 januari 2017 | Marshall Wace LLP | 0,70% | |
| 4 januari 2017 | Marshall Wace LLP | 0,69% | |
| 3 januari 2017 | Marshall Wace LLP | 0,70% | |
| 21 december 2016 | Marshall Wace LLP | 0,62% | |
| 16 december 2016 | Marshall Wace LLP | 0,54% | |
| 28 november 2016 | Clinton Group INC | 0,46% | |
| 18 november 2016 | D. E. Shaw & CO. LP | 0,50% | |
| 9 november 2016 | Clinton Group INC | 0,56% | |
| 3 november 2016 | Clinton Group INC | 0,61% | |
| 28 oktober 2016 | Clinton Group INC | 0,58% |
213 meldingen downloaden als CSV Kolommen: Datum, Fonds, Markt, Gemelde positie, Eenheid, Einddatum. De andere formaten
Andere short verkochte bedrijven in het Verenigd Koninkrijk
- Ceres Power Holdings PLC 18,71% van het kapitaal short verkocht
- Yellow Cake PLC 16,39% van het kapitaal short verkocht
- Ibstock PLC 13,82% van het kapitaal short verkocht
- Vistry Group PLC 12,94% van het kapitaal short verkocht
- Breedon Group Plc 12,37% van het kapitaal short verkocht
- Crest Nicholson Holdings PLC 12,24% van het kapitaal short verkocht
- WH Smith PLC 12,24% van het kapitaal short verkocht
- Rightmove PLC 10,90% van het kapitaal short verkocht
- Weir Group Plc(The) 10,48% van het kapitaal short verkocht
- Chemring Group PLC 10,39% van het kapitaal short verkocht
- Capita PLC 10,36% van het kapitaal short verkocht
- Ocado Group PLC 10,24% van het kapitaal short verkocht
Deze pagina citeren
Het cijfer komt uit het register van de toezichthouder, niet van deze site. Beide vermelden laat uw lezer het controleren.
QuiVad, Centamin PLC, bron FCA, gegevens van 4 april 2022, https://www.quivad.be/action/centamin-plc?page=2